اخبار بازی

عبور تعداد بازیکنان Forza Horizon 5 از ۳۴ میلیون

بازی مسابقه‌ای و جهان-باز Forza Horizon 5 استودیو پلی‌گراند گیمز از سال ۲۰۲۱ تاکنون توسط بیش از ۳۴ میلیون نفر تجربه شده است.

با اینکه بازی Forza Motorsport 8 جدیدترین شبیه‌ساز مسابقات اتومبیل‌رانی استودیوی Turn 10 به‌حساب می‌آید، بازی Forza Horizon 5، ساخته استودیوی پلی گراند گیمز همچنان به حفظ محبوبیت و شکستن رکوردهای جدید ادامه می‌دهد. در جدیدترین اخبار مربوط‌به این بازی تعداد بازیکن‌های فورزا هورایزن ۵ از زمان عرضه‌ی آن به ۳۴ میلیون بازیکن رسیده و همچنان روبه افزایش است. این آمار از سوی Snap Blast PLAY در توییتر اعلام شده است.

در ماه مه سال ۲۰۲۳ اعلام شد که بازی Forza Horizon 5 توسط بیش از ۳۰ میلیون بازیکن تجربه شده است؛ بنابراین جای تعجبی ندارد که این بازی به چنین دستاورد بزرگی در زمینه فروش رسیده است.  بازی Forza Horizon 5 در ماه نوامبر ۲۰۲۱ برای پی سی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس منتشر شد و در آن زمان رکورد هفته‌ی اول عرضه‌ی یک بازی را با ۱۰ میلیون بازیکن فعال برای ایکس باکس و گیم پس جا‌به‌جا کرد.

با اینکه این بازی کسب این رکوردها را تا حد زیادی مدیون ایکس باکس گیم پس و جامعه کاربران آن است، همچنان از حیث میزان فروش بازی‌های فرست-پارتی ایکس باکس برای این نسل نیز در بازار انگلستان سریع‌ترین آمار را در اختیار دارد. از زمان انتشار این بازی آپدیت‌ها و بسته‌های الحاقی متعددی برای آن منتشر شده است، اما فهرست مشاغل استودیوی سازنده‌ی آن در سال گذشته نشان می‌دهد که این تیم مشغول ساخت نسخه بعدی بازی است. 

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *