اخبار بازی

تعدیل کارمندان استودیو سازنده بازی Dreams

استودیو مدیا مولکول هم به جمع ناشران و سازندگانی پیوست که در سال جاری تعدادی از کارمندان خود را تعدیل کرده‌اند.

استودیو مدیا مولکول، سازنده سری LittleBigPlanet و بازی Dreams تایید کرد برخی از کارمندانش با تعدیل رو‌به‌رو شده‌اند. این سازنده در توییتر نوشت: «مدیا مولکول در سال جاری تغییرات استراتژیک بزرگی اعمال کرد که شامل تغییر تمرکز از دریمز به پروژه جدید می‌شود. ما باید این تصمیم سخت را اتخاذ می‌کردیم که در برخی بخش‌های استودیو فرایند تغییر اعضای تیم را شروع کنیم. این دوران سختی برای اعضای تحت تاثیر و کل استودیو است».

این استودیو ادامه داد: «هر نقشی که در معرض خطر قرار گرفته توسط کسی ارائه می‌شد که به مدیا مولکول کمک ویژه‌ای می‌کرد. اطمینان حاصل خواهیم کرد که افراد تحت تاثیر [اخراج] بهترین پشتیبانی را در این فرایند دریافت کنند. ما در آینده نزدیک از جامعه دریمز پشتیبانی خواهیم کرد و برنامه‌های آینده را در زمانی آتی اعلام می‌کنیم».

استودیو Media Molecule قبلا تایید کرده بود پشتیبانی از Dreams به‌زودی به اتمام خواهد رسید؛ هرچند بازیکنان همچنان می‌توانند از این بازی لذت ببرند. همچنین مارک هیلی، یکی از موسسان این سازنده در ماه آوریل از آن‌ها جدا شده بود و جان بیچ به‌عنوان کارگردان خلاق جدید استودیو منصوب شد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *