اخبار بازی

جدایی احتمالی رئیس تولیدات پلی استیشن از شرکت پس از ۳۴ سال

به نظر می‌رسد که کانی بوث، رئیس بخش تولیدات پلی استیشن این شرکت را پس از ۳۴ سال فعالیت ترک کرده است.

ظاهرا کانی بوث، رئیس بخش تولید پلی استیشن بعد از ۳۴ سال از این شرکت جدا شده است. دیوید جفی با استناد به چهار منبع متفاوت چنین ادعایی را در یوتیوب مطرح کرده است: «می‌توانم بگویم که او دیگر در سونی نیست. جزئیات زیادی در اختیار ندارم، نمی‌دانم که او اخراج یا از کار برکنار شده است. تمام منابع به اخراج [کانی بوث] اشاره دارند».

دیوید جفی در ادامه از جدایی اعضای تیم کانی بوث از پلی استیشن نیز خبر داد و گفت که آنجی اسمتس با ۲۰ سال سابقه فعالیت در استودیو گوریلا گیمز جای او را به‌عنوان رئیس تولیدات پلی استیشن می‌گیرد. با اینکه جفی می‌گوید تنها این حرف‌ها را شنیده است و نمی‌تواند صحت آنها را تایید کند، دوباره تاکید کرد: «خروج کانی بوث از پلی استیشن به احتمال زیاد درست است. زیرا این موضوع را از چهار نفر شنیدم؛ دو نفر داخل سونی و دو نفر خارج از شرکت».

با استناد به صفحه لینکدین آنجی اسمتس، او ۷ ماه پیش وظیفه ریاست بخش استراتژی توسعه پلی استیشن را برعهده گرفت. اگر شایعات رنگ واقعیت بگیرند، جدایی کانی بوث با فاصله ۳۴ سال پس از پیوستن به سونی در سال ۱۹۸۹ رخ می‌دهد. او از سال ۱۹۹۵ به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت می‌کرد و از سال ۱۹۹۸ چهار وظیفه در بخش ریاست بخش تولیدات پلی استیشن داشت: مدیر، سرپرست ارشد، نایب رئیس و رئیس تولیدات داخلی.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *