اخبار بازی

صداپیشه جدید شخصیت ماریو مشخص شد

قرار است کوین افغانی صداپیشه جدید شخصیت ماریو و لوییجی باشد.

پس از چند ماه گمانه‌زمانی، بالاخره نام صداپیشه جدید شخصیت ماریو مشخص شد: کوین افغانی. او در توییتر این خبر را اعلام کرد و گفت مفتخر است که فرصت صداپیشگی ماریو و لوییجی در Super Mario Bros. Wonder را به دست آورد. همچنین ایشان از نینتندو بابت دعوت کردنش به سرزمین گل تشکر کرد.

نینتندو هم در ایمیلی این خبر را تایید کرد و فقط نوشت که اسم صداپیشه ماریو کوین افغانی است. ایشان پس از کناره‌گیری چارلز مارتینت از صداپیشگی ماریو برای ایفای نقش به‌عنوان سفیر ماریو، به چنین نقش مهمی دست یافته است. نینتندو قبلا گفته بود نام صداپیشه جدید را در تیتراژ Super Mario Bros. Wonder را اعلام خواهد کرد. شایعات هم اسم‎‌های زیادی را برای این نقش در نظر گرفتند؛ از جمله میک وینگرت که بعدا این خبر را رد کرد.

در همین هفته خبری منتشر شده بود که دموی بازی مدنظر داده‌کاوی شده است و صداپیشگان بازی مشخص شده‌اند. نکته‌ی جالب اینکه این فهرست براساس نام خانوادگی و به ترتیب حروف الفبا مرتب شده بود و افغانی در صدر فهرست قرار داشت. می‌توانید نمونه‌ای از صدای او در این نقش را در ویدیو زیر بشنوید.

لینک دانلود از آپارات

صفحه IMDB افغانی خیلی پربار نیست. او در سری Dragon Ball R&R نقش رادیتز را ایفا کرد، در گنشین ایمپکت صداپیشه آرنولد بود و در Anime Penguin: Red Snow هم نقشی را برعهده داشت.

بازی Super Mario Bros. Wonder در روز ۲۸ مهر (۲۰ اکتبر) روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *