اخبار بازی

تریلر بازی Tekken 8 با محوریت تمامی کاراکترهای روز عرضه منتشر شد

در جریان تریلر جدید بازی Tekken 8، جدا از اینکه تمامی شخصیت‌های قابل بازی روز عرضه مشخص شد، تاریخ انتشار بازی هم به‌نمایش درآمد.

Tekken 8 را می‌توان یکی از بازی‌های مبارزه‌ای مورد انتظار برای هواداران بازی‌های فایتینگ دانست که چند ماه پیش تاخیر خورد و اعلام شد که در سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود. این در حالی است که کاربران می‌دانستند که در رویداد شب افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۳، شاهد نمایش جدیدی از این بازی خواهند بود. 

حال در جریان رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ و مراسم افتتاحیه آن، خالق تکن تریلر جدید این بازی را به‌نمایش گذاشت. در جریان تریلر معرفی شده، شاهد تمامی شخصیت‌های قابل بازی روز عرضه هستیم. Tekken 8 دارای ۳۲ شخصیت در روز عرضه است و همچنین یک حالت داستانی جدید هم برای بازی معرفی شد که تجربه‌ای کامل جدید و متفاوت را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. 

این تمامی محتویاتی نبود که باندای نامکو، سازنده و ناشر Tekken 8، برای کاربران تدارک دیده بود. در انتها تاریخ انتشار بازی هم بالاخره اعلام شد. Tekken 8 در تاریخ ۶ بهمن ماه (۲۶ ژانویه ۲۰۲۴) برای کامپیوتر، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه می‌شود. در زیر می‌توانید تریلر منتشر شده را در یوتوب تماشا کرده و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

آی پینز، حامی پوشش زنده واران گیم از مراسم گیمزکام ۲۰۲۳، با کد تخفیف ZOOMG گیفت‌کارت های پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو بخرید.

تماشا از یوتوب

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *