اخبار بازی

تایید توسعه دو بسته الحاقی برای بازی Diablo 4

مدیر مجموعه دیابلو تایید کرد هم‌اکنون دو بسته الحاقی برای بازی Diablo 4 در حال توسعه قرار دارند.

بازی Diablo 4 هم‌اکنون به‌صورت سراسری در دسترس بازیکنان قرار گرفته است تا مجموعه‌ای از محتوای فوق‌العاده را به بازیکنان ارائه دهد. به مانند سایر آثار نقش‌آفرینی، شرکت بلیزارد با توسعه و انتشار محتوای پس از عرضه در قالب سیزن‌ها، بتل پس و بسته‌های الحاقی تا چند سال از بازی Diablo 4 پشتیبانی خواهد کرد.

درحالی‌که محتوای گسترده‌ای در قالب فصل‌ها به بازی Diablo 4 اضافه خواهند شد اما بلیزارد قبلا تایید کرده است که این محتوا شامل کمپین داستانی اضافه نخواهد بود و گسترش داستان بازی در قالب DLC انجام می‌گیرد؛ از همین رو بسیاری از بازیکنان تمایل به دریافت جزئیات بیشتر پیرامون توسعه بسته‌های الحاقی دارند. در همین راستا راد فرگوسن، مدیر مجموعه دیابلو، در مصاحبه‌ای قبل از عرضه سراسری بازی تایید کرد بلیزارد هم‌اکنون درکنار توسعه محتوای دو فصل اول دیابلو 4، تولید دو بسته الحاقی آینده را پیش می‌برد.

فرگوسن در این‌باره توضیح داد: «همان‌طور که اینجا نشسته‌ام، ما برای عرضه بازی اصلی در سراسر جهان آماده می‌شویم. ما هم‌اکنون در حال اتمام روند ساخت فصل اول و پیش بردن تولید فصل دوم هستیم. همچنین در حال حاضر روی توسعه اولین بسته الحاقی کار می‌کنیم و به‌تازگی ساخت DLC دوم را شروع کرده‌ایم. در حال حاضر همه این فرآیندهای تولید همزمان پیش می‌روند و ما حتی بازی اصلی را منتشر نکرده‌ایم».

باتوجه‌به اینکه بازی Diablo 4 به‌تازگی در دسترس تمام خریداران قرار گرفته است، احتمالا مدتی طول بکشد که بلیزارد در مورد بسته‌های الحاقی آن اطلاعاتی را به اشتراک گذارد.

شما می‌توانید نظرات خود درباره جدیدترین اخبار دنیای بازی را با تیم واران گیم و سایر کاربرها در میان بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *