اخبار بازی

پاداش پلی استیشن پلاس پریمیوم سه ماهه در چالش جدید Sackboy: A Big Adventure

بازیکنان پلی استیشن 5 می‌توانند با شرکت در چالش اسپیدران Sackboy: A Big Adventure، سه ماه اشتراک پلی استیشن پلاس پریمیوم جایزه بگیرند.

طرفداران سری Sackboy که با لقب Sackheads شناخته می‌شوند، تاکنون فرصت زیادی برای نشان دادن برتری و توانمندی‌های خود در بازی Sackboy: A Big Adventure نداشته‌اند. حال به نظر می‌رسد تیم سومو دیجیتال رویداد خاصی را برای این دسته از افراد که خود را برترین بازیکن Sackboy می‌دانند، در نظر گرفته است تا مهارت‌های خود را در رقابت با دیگران به چالش بکشند.

این رویداد Knit Speedrun نام دارد و از تاریخ ۳ تیر (۲۴ ژوئن) امسال به مدت دو روز برگزار خواهد شد. بازیکنانی که در بازی Sackboy: A Big Adventure مهارت بالایی دارند، می‌توانند در این رویداد شرکت کنند و اگر موفق شدند نام خود را در فهرست ۵۰۰ بازیکن برتر اسپیدران قرار دهند، اشتراک سه‌ماهه پلی استیشن پلاس پریمیوم را به‌عنوان پاداش دریافت می‌کنند.

علاوه‌بر این، بازی Sackboy: A Big Adventure میزبان یک سری پنج دوره‌ای از رویدادهای چالشی بین ژوئن ۲۰۲۳ تا فوریه ۲۰۲۴ خواهد بود که هر کدام پاداش‌های تزئینی متفاوتی را به همراه دارند. هدف بازیکنان در این رویدادها، ثبت بهترین رکورد ممکن است و می‌توانند هر چند بار که تمایل دارند به تجربه بازی در زمان تعیین‌شده بپردازند. تابلوهای امتیازات فعال هستند و رکوردهای بازیکنان را در سطح جهانی نمایش خواهند داد.

نظر شما درباره این اخبار چیست؟ آن را با تیم واران گیم و سایر کاربرها در میان بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *