اخبار بازی

عبور میزان فروش بازی Metro Exodus از ۸.۵ میلیون نسخه

شرکت Embracer Group از عبور میزان فروش بازی Metro Exodus از مرز ۸.۵ میلیون نسخه در تمام پلتفرم‌ها خبر داد.

با اینکه در عصر بازی‌های مولتی‌پلیر و لایو-سرویس روزبه‌روز از شمار بازی‌های اول-شخص شوتر داستان‌محور تک‌نفره کاسته می‌شود، اما تعداد کمی از آن‌ها هر از گاهی از راه می‌رسند و جای خود را در دل طرفدارها باز می‌کنند. بازی‌های Metro شرکت 4A Games یکی از این آثار به‌حساب می‌آیند. در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که بازی Metro Exodus به‌عنوان تازه‌ترین نسخه این مجموعه پساآخرالزمانی همچنان عملکرد خوبی در زمینه فروش دارد.

امبریسر گروپ در جریان نشست مالی سه‌ماهه اخیر شرکت اعلام کرد که بازی Metro Exodus از زمان عرضه در سال ۲۰۱۹ تاکنون در همه پلتفرم‌ها بیش از ۸.۵ نسخه در سراسر جهان فروش داشته است. میزان فروش این بازی در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۳ (بازه زمانی ژانویه تا مارس سال جاری) به ۵۰۰ هزار نسخه رسیده است. افزون‌براین شرکت Embracer Group اعلام کرد که بازی Metro Exodus تابه‌حال توسط بیش از ۱۰ میلیون بازیکن تجربه شده است.

درحال‌حاضر شرکت 4A Games مشغول کار روی نسخه بعدی مجموعه Metro برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر است که گویا براساس تهاجم روسیه به اوکراین ساخته می‌شود. در اوایل سال جاری گزارش شد که این بازی در اواخر سال ۲۰۲۳ معرفی می‌شود و در سال ۲۰۲۴ روانه بازار خواهد شد. ۴ای گیمز همچنین در حال توسعه بازی مستقل چندنفره مترو و یک مجموعه شوتر اول-شخص تازه است.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *