اخبار بازی

احتمال رونمایی از بازی فوتبال EA Sports FC در ماه ژوئیه

گزارش‌های جدید ادعا دارند شرکت الکترونیک آرتز در اواسط ماه ژوئیه از بازی EA Sports FC رونمایی خواهد کرد.

به نظر می‌رسد EA قرار است در اواسط ژوئیه امسال، یک رویداد ویژه برگزار کند و در آن اطلاعات زیادی راجع به آینده‌ی سری فوتبالی خود به اسم EA Sports FC را با هوادارها به اشتراک گذارد. به‌گفته‌ی تام هندرسون از رسانه اینسایدر گیمینگ، درحالی‌که تاریخ‌های برنامه‌ریزی شده ممکن است تغییر کنند، اما منابع داخلی گفته‌اند EA رویداد مذکور را در روز ۲۱ تیر (12 ژوئیه) یا ۲۲ تیر (13 ژوئیه) امسال برگزار خواهد کرد.

به‌عنوان بخشی از این رویداد انتظار می‌رود EA جزئیات زیادی را در مورد EA Sports FC منتشر کند؛ تا طرفدارها شاهد رونمایی کامل از بازی، طرح روی جلد، تاریخ پیش‌خرید، نگاهی به گیم‌پلی و موارد دیگر داشته باشد. EA Sports FC به‌عنوان دنباله‌ای برای FIFA 23 شناخته می‌شود و اولین بازی فوتبالی شرکت الکترونیک آرتز پس از پایان همکاری EA با سازمان فیفا خواهد بود. در ماه آوریل، تیزر کوتاهی برای EA Sports FC منتشر شد که لوگوی بازی و وب‌سایت رسمی آن را معرفی کرد.

شرکت EA در جلسه مالی اخیر خود اعلام کرد که آخرین نسخه مجموعه فوتبالی فیفا یعنی FIFA 23 موفق شده است در مدت ۶ ماه به میزان فروش بیشتر از کل فروش FIFA 22 دست یابد. بااین‌حال موفقیت تجاری چشمگیر این بازی نباید تعجب‌آور باشد. چرا که فیفا ۲۳ رکورد سریع‌ترین فروش در تاریخ مجموعه فیفا را به نام خود زده است.

نظر شما درباره‌ی جدیدترین اخبار بازی چیست؟ آن را با ما و سایر کاربرها به اشتراک گذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *