اخبار بازی

تایید برگزاری شوکیس Devolver Direct در سال ۲۰۲۳

شرکت دیوالور دیجیتال برگزاری شوکیس Devolver Direct را در تابستان ۲۰۲۳ تایید کرد.

شرکت دیوالور دیجیتال با انتشار یک توییت تایید کرد در تابستان ۲۰۲۳ یک شوکیس برگزار خواهد کرد. این شرکت نوشت: «بله، ما در ماه ژوئن یک Devolver Direct برگزار خواهیم کرد. اطلاعات تکمیلی به‌زودی [منتشر خواهد شد]». کنفرانس دیوالور دایرکت پارسال در روز ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ (۹ ژوئن ۲۰۲۲) برگزار شده بود و در آن پنج بازی به‌نمایش درآمده بود.

از آن کنفرانس دو بازی Cult of the Lamb و Card Shark اکنون عرضه شده‌اند؛ اما سه بازی Anger Foot، The Plucky Squire و Skate Story هنوز منتشر نشده‌اند. دیگر بازی‌های در دست انتشار از دیوالور دایرکت شامل Gunbrella، بازی Pepper Grinder و The Talos Principle 2 است.

افزودنی است شرکت سونی قصد دارد در انتهای ماه جاری یا اوایل ماه ژوئن یک شوکیس پلی استیشن برگزار کند. اگر این ادعاها درست باشند، مراسم پلی استیشن شروع چندین هفته شوکیس‌های سازندگان بزرگ بازی است که در غیاب مراسم لغوشده E3 2023 برگزار خواهند شد.

مراسم سامر گیم فست که با عنوان «جشن جهانی طرفداران از اتفاقات بعدی صنعت بازی» شناخته می‌شود، قرار است برای چهارمین سال در روز پنج‌شنبه ۱۹ خرداد (۸ ژوئن) برگزار بود. در این مراسم نمایش‌های بازی‌ها، دموهای زنده گیم‌پلی و معرفی‌ها روبروی جمعیت حاضر تئاتر یوتیوب در Hollywood Park اینگلوود در کالیفورنیا نمایش داده خواهند شد.

شوکیس امسال ایکس باکس هم در روز یکشنبه ۲۲ خرداد (۱۱ ژوئن) رخ خواهد داد. مدت زمان دقیق این شوکیس اعلام نشده است، اما بعد از آن شاهد مراسم دایرکت Starfield خواهیم بود که نمایشی جامع از بازی نقش‌آفرینی و علمی-تخیلی بتسدا است. درنهایت مراسم یوبیسافت فوروارد هم در روز دوشنبه ۲۳ خرداد (۱۲ ژوئن) برگزار خواهد شد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *