اخبار بازی

اخراج ۶۰ کارمند شرکت یوبیسافت از دفاتر آمریکا و انگلیس

شرکت یوبیسافت تصمیم به اخراج تقریبا ۶۰ کارمند خود از بخش‌های مختلف از جمله دفاتر خدمات مشتریان گرفته است.

شرکت یوبیسافت ۶۰ کارمند خود از دفاتر کارولینای شمالی و نیوکاسل انگلستان را اخراج کرده است. ظاهرا این اخراج‌ها متمرکز بر بخش خدمات مشتریان بوده است. این کارمندان در توییتر جدایی خود را تایید کردند و برخی گفته‌اند این اخراج‌ها بدون هیچ‌گونه اعلام قبلی یا آمادگی رخ داده است. در یک بیانیه، شرکت نام‌برده گفت اخراج‌ها بخشی‌از تلاش یوبیسافت برای تغییرات سازمانی است که به آن‌ها اجازه می‌دهد بر حمایت مداوم از بازیکنان تمرکز کنند.

در این بیانیه آمده: «تیم مرکز ارتباط با مشتری یوبیسافت در حال تکامل سازمان خود است تا همزمان با تعهد به حمایت مداوم از بازیکنان در هر جای جهان، بر جایی‌که می‌توانیم تاثیر چشم‌گیر داشته باشیم، تمرکز کنیم. ما تخمین می‌زنیم به‌خاطر تغییرات سازمانی ۶۰ عضو تیم در ادارات ما در کری، جزئی از کارولینای شمالی در آمریکا و نیوکاسل انگلیس تحت تاثیر قرار بگیرند».

گفتنی است یوبیسافت قبلا و در همین سال میلادی اعلام کرده بود به‌خاطر مشکلات از نظر فروش و تأخیر بازی‌ها، قصد اخراج کارمندان در دوازده ماه آتی را دارد. شرکت مدنظر با دشواری‌هایی در ساخت و عرضه‌ی برخی آثار خود رو‌به‌رو شده است. شایعات در ماه آوریل حاکی‌از آن بود که شرکت در حال کار روی یک بازی بتل رویال برمبنای مجموعه اسپلینتر سل بود که چندین هفته قبل معرفی لغو شد.

از طرف دیگر، این شرکت فرانسوی برنامه‌های خود برای آینده برخی از بازی‌هایش از جمله The Division 2 و The Division: Heartland را اعلام کرده است. این شرکت همچنین در حال کار روی XDefiant، شوتر مولتی‌پلیر خود است که گفته شده برای مدتی طولانی پشتیبانی خواهد شد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *