اخبار بازی

احتمال معرفی نسخه جدید بازی Call of Duty در ماه مرداد

براساس ادعای جدید رسانه اینسایدر گیمینگ، بازی Call of Duty سال ۲۰۲۳ میلادی در ابتدای ماه اوت معرفی خواهد شد.

در جریان تازه‌ترین اخبار دنیای بازی، منابع Insider Gaming فاش کردند که از بازی Call of Duty 2023 در ابتدای ماه اوت (۱۰ مرداد) رونمایی خواهد شد. در حال حاضر جزئیات چندانی از این امر و نحوه نمایش و رونمایی آن در دسترس نیست. ممکن است این اثر درست به مانند برخی از نسخه‌های پیشین مجموعه موردنظر، ازطریق نوعی رویداد درون بازی معرفی شود.

همان‌طور که شما همراهان گرامی واران گیم احتمالا از آن مطلع هستید، هم Black Ops Cold War و هم Vanguard ازطریق وارزون به کاربران معرفی شدند. از طرف دیگر نیز از بازی Modern Warfare 2 طی یک رویداد ویژه COD NEXT رونمایی شد.

شخصیت Ghost از بازی Call of Duty: Modern Warfare

باتوجه به گزارش مطرح‌شده از سوی اینسایدر گیمینگ، بعید است در مراسم پلی استیشن شوکیس احتمالی پیش رو، خبری از جدیدترین نسخه سری بازی‌های کال آو دیوتی به دستمان برسد. در ادامه باید گفت در حال حاضر مشخص نیست که بازی جدید چه اسمی را با خود یدک خواهد کشید. با‌این حال گزارش‌های فراوانی حول این امر وجود دارد. عده‌‌ی کثیری اعتقاد دارند که نسخه جدید، در اصل ادامه Modern Warfare 2 خواهد بود.

همچنین جیسون شرایر از رسانه بلومبرگ فاش کرده بود که وظیفه ساخت و توسعه این اثر برعهده‌ی استودیو بازی‌سازی Sledgehammer Games است. از طرف دیگر نیز چند منبع مختلف، تاریخ‌های کلیدی برای عرضه‌ی Call of Duty 2023 را تایید کرده‌اند. رسانه Insider Gaming به‌طور اختصاصی این اطلاعات را در ماه فوریه فاش کرده بود. این تاریخ ها شامل زمان عرضه‌ی نسخه بتا، دسترسی زودهنگام به کمپین و تاریخ انتشار اصلی بازی است. شما عزیزان در ادامه می‌توانید تاریخ‌های اعلام‌شده را مشاهده کنید.

  • بتا اول (PS4/PS5) – ۶ اکتبر سال ۲۰۲۳ میلادی تا ۱۰ اکتبر (۱۴ مهر تا ۱۸ مهر)
  • بتا دوم (PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X|S/PC) – ۱۲ اکتبر سال ۲۰۲۳ میلادی تا ۱۶ (۲۰ مهر تا ۲۴ مهر)
  • دسترسی زودهنگام کمپین (PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X|S/PC) – ۲ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (۱۱ آبان)
  • تاریخ انتشار بازی (PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X|S/PC) – ۱۰ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (۱۹ آبان)

درنهایت باید گفت منابع متعددی فاش کرده‌اند که شاهد حضور بخش زامبی در نسخه جدید بازی Call of Duty خواهیم بود. به‌طور قطع در آینده‌ای نزدیک اطلاعات رسمی بیشتری از این اثر به دستمان خواهد رسید.

نظر شما چیست؟ چه انتظاراتی از جدیدترین نسخه این مجموعه شوتر دارید؟ دیدگاه‌های خود را در مورد آخرین اخبار بازی با واران گیم و سایر کاربرها به اشتراک بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *