اخبار بازی

اعلام زمان برگزاری بتای عمومی بازی Street Fighter 6

شرکت کپکام از برگزاری بتای عمومی بازی Street Fighter 6 در انتهای ماه جاری خبر داد که شامل محتویات نسخه بتای خصوصی دوم است.

با اینکه کپکام در گذشته نسخه دمو بازی Street Fighter 6 را در دسترس بازیکن‌ها قرار داد که روی حالت World Tour تمرکز دارد، اما اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که این شرکت از برگزاری یک بتای عمومی برای بازی خبر داده است. نسخه بتای عمومی استریت فایتر ۶ در بازه زمانی ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت (۱۹ تا ۲۱ می) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر (در بستر استیم) منتشر خواهد شد.

بتای عمومی دارای همان محتویات نسخه بتای خصوصی دوم خواهد بود. بازیکن‌ها می‌توانند انتظار ۸ کاراکتر قابل تجربه، مسابقات آنلاین با پشتیبانی از کراس-پلی، حالت Extreme Battle، قابلیت خلق آواتار، حالت Battle Hub برای تعامل و به چالش‌کشیدن بازیکن‌های دیگر و حالت تمرینی را داشته باشند. با اینکه این نسخه احتمالا شامل محتوای جدیدی نمی‌شود، اما تجربه‌ی مسابقات آنلاین و قابلیت Rollback Netcode پیش از عرضه بازی باید جالب باشد.

بازی Street Fighter 6 برای انتشار در تاریخ ۱۲ خرداد (۲ ژوئن) روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر در نظر گرفته شده است. این بازی در زمان عرضه دارای ۱۸ کاراکتر قابل تجربه خواهد بود، اما در آینده مبارزان بیشتری در قالب بسته‌های الحاقی به بازی راه می‌یابند. کپکام یک تریلر برای رونمایی از محتویات نسخه بتای عمومی استریت فایتر ۶ پخش کرد که در ادامه قابل مشاهده است.

دانلود ویدیو از آپارات

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *