اخبار بازی

تایید حضور Fortnite در هفته المپیک ورزش‌های الکترونیک

شرکت اپیک گیمز حضور بازی Fortnite در رقابت‌های هفته المپیک ورزش‌های الکترونیک را تایید کرد.

با تایید شرکت اپیک گیمز، Fortnite یکی از بازی‌های هفته المپیک ورزش‌های الکترونیکی (Olympic Esports Week) آینده خواهد بود. این رویداد که قرار است در کشور سنگاپور برگزار شود، یک فستیوال چهار روزه متشکل از رقابت‌های ویدیوگیمی و بازی‌های کلاسیک است. به‌عنوان بخشی از این رویداد، بازیکنان فورتنایت می‌توانند در رقابت‌های Fortnite Champion شرکت کنند و مهارت‌های تیراندازی خود را در رقابت با دیگران به چالش بکشند.

بازیکنان می‌توانند این رقابت‌ها را در یک جزیره مجازی که به‌طور خاص برای مسابقات المپیک ایجاد شده است، دنبال کنند. المپیک ورزش‌های الکترونیکی از تاریخ ۱ تیر (۲۲ ژوئن) امسال به مدت چهار روز برگزار خواهد شد و می‌توان رقابت‌های آن را ازطریق وب‌سایت رسمی تماشا کرد.

تاکنون بازی‌های ویدئویی دیگری هم برای هفته المپیک تایید شده‌اند. به جز فورتنایت آثار دیگری به مانند بازی گرن توریزمو 7، Just Dance ،Zwift Cycling و شطرنج مجازی نیز در هفته المپیک ورزش‌های الکترونیک حضور دارند. همچنین قرار است در این رویداد، مسابقات مجازی بر پایه رشته‌های تیراندازی با کمان، بیسبال، تکواندو، تنیس و قایق‌رانی برگزار شود.

بازی فورتنایت از زمان عرضه خود تا به حال موفقیت‌های زیادی را تجربه کرده است. اخیرا شرکت اپیک گیمز حالت Unreal Editor را برای فورتنایت عرضه کرد که به بازیکنان اجازه می‌دهد رقابت‌های اختصاصی خود را خلق کنند. در اوایل سال جاری، فورتنایت پشتیبانی از ویندوز ۷ و ۸ را به پایان رساند.

شما می‌توانید نظرات خود درباره جدیدترین اخبار دنیای بازی را با تیم واران گیم و سایر کاربرها در میان بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *