اخبار بازی

اشتباه بتسدا در ثبت شکایت حق کپی رایت علیه خود شرکت

تلاش بتسدا برای جلوگیری از لو رفتن بازی Redfall با ثبت اخطار کپی رایت، به اشتباه دامن خود این شرکت را هم گرفت.

دیروز بود که بالاخره بازی موردانتظار Redfall منتشر شد و البته قبل از عرضه بازی شاهد افشای برخی از موارد آن بودیم. برای جلوگیری از خراب شدن این عرضه، شرکت بتسدا، ناشر بازی تصمیم گرفت اقدامات محتاطانه‌ای انجام دهد. این شرکت با دقت در حال بررسی اینترنت برای تصاویر یا ویدئوهای غیرمجاز ردفال بود. بتسدا مدام اخطار حذف و کپی رایت می‌داد تا این نوع از محتواها منتشر نشوند.

اما سراسیمگی این شرکت کار دستش داد و یک اخطار کپی رایت علیه خودش هم ثبت کرد که باعث شد تصویر بنر صفحه رسمی توییتر بازی نام‌برده به‌صورت موقتی حذف شود. کاربر توییتر با نام PMS Jordan اسکرین‌شات این صحنه را به‌اشتراک گذاشت که در آن تصویر بنر با یک مستطیل خاکستری جایگزین شده بود. در این مستطیل نوشته شده بود تصویر به‌خاطر گزارش دارنده‌ی کپی رایت حذف گردیده است.

اشتباه بتسدا در ثبت شکایت حق کپی رایت علیه خودش درباره بازی Redfall

کاربری دیگر با نام Weekend Warrior احتمال داد بتسدا از یک سیستم خودکار برای یافت و گزارش محتوای ردفال استفاده کرده که درنهایت باعث این اشتباه عجیب شد؛ هرچند مشخص نیست واقعا یک بات مسائل کپی رایت را گزارش داده یا خیر. البته از آن موقع این تصویر بازگشته است ولی اکانت توییتر ردفال واکنشی نسبت‌به اتفاق رخ‌داده نداشت.

باوجود اشتیاق قبل از عرضه از سوی طرفدارهای بازی، میانگین نمرات بازی ردفال خوب نیست و این محصول با ۳۹ بررسی موفق به کسب متای ۶۳ از ۱۰۰ شده است. همین باعث گردیده Redfall ضعیف‌ترین اثر استودیو آرکین در تاریخ تقریبا ۲۵ساله‌ی آن‌ها از نظر میانگین نمرات منتقدها در وبسایت متاکریتیک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *