اخبار بازی

احتمال رونمایی بازی Mortal Kombat 12 در شوکیس آینده پلی استیشن

به‌گفته یکی از افشاکنندگان صنعت بازی، احتمال معرفی بازی Mortal Kombat 12 در شوکیس آینده پلی استیشن وجود دارد.

تاکنون منابع غیررسمی و افشاگران مختلفی ادعا کرده‌اند که شوکیس پلی استیشن جدید قرار است در ماه می امسال برگزار شود. رویداد پلی استیشن شوکیس معمولا شبیه State of Play است با این تفاوت که مدت زمان بیشتری دارد و در آن شاهد رونمایی‌ها و نمایش‌های مهم و بیشتری خواهیم بود. بااین‌حال سونی از سال ۲۰۲۱ اقدام به برگزاری پلی استیشن شوکیس جدید نکرده و تاکنون هیچ خبر رسمی پیرامون برگزاری این مراسم در آینده را تایید نکرده است.

بااین‌حال چند منبع غیررسمی از جمله جف گراب که یکی از معتبرترین خبرنگاران صنعت بازی به شمار می‌آید، به برگزاری یک شوکیس جدید در ماه می اشاره کرده‌اند. در همین راستا نیک بیکر، یکی دیگر از افشاکنندگان، ادعا کرد که بازی Mortal Kombat 12 قرار است در شوکیس بعدی پلی استیشن رونمایی شود. با اینکه بیکر به جزئیات بیشتری اشاره نکرد اما احتمال داد که نسخه بعدی Mortal Kombat شامل نوعی محتوای انحصاری جزئی برای پلی استیشن خواهد بود.

Mortal Kombat 11

 این گزارش می‌تواند به این نکته اشاره کند که سونی، بازاریابی بازی مورتال کامبت ۱۲ را بر عهده گرفته است؛ چرا که این شرکت برگزارکننده و مالک EVO، یکی از مهم‌ترین رقابت‌های بازی‌های مبارزه‌ای به شمار می‌آید. علاوه‌بر‌این جز کوردن، یکی دیگر از افشاکنندگان در توییت اخیر خود به احتمال رونمایی از بازی Mortal Kombat 12 در ماه می اشاره کرده است. باتوجه‌به گزارش‌های منتشر شده توسط این منابع شناخته شده، به نظر می‌رسد احتمال معرفی Mortal Kombat 12 در ماه می بسیار زیاد باشد.

بااین‌حال هنوز هم یک مشکل اساسی می‌تواند رخ دهد. باتوجه‌به برخی مراسم‌هایی که در گذشته برگزار شدند، احتمال به تأخیر افتادن شوکیس پلی استیشن وجود دارد. درواقع زمانی می‌توان تاریخ برگزاری این رویدادها را قطعی دانست که شرکت برگزارکننده به‌طور رسمی آن را اعلام کند؛ از همین رو باید توجه داشت در صورتی که واقعا یک شوکیس پلی استیشن برای ماه می برنامه‌ریزی شده باشد، احتمال به تعویق افتادن آن به دلایل مختلفی وجود دارد.

نظر شما درباره این اخبار چیست؟ آن را با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *