اخبار بازی

تریلر جدید Zelda: Tears of Kingdom وقایع داستانی بازی را نشان می‌دهد

دقایقی پیش تریلر جدید بازی The Legend of Zelda: Tears of Kingdom منتشر شد و در جریان آن شاهد وقایع داستانی بازی و همچنین ظاهر جدید زلدا هستیم.

شرکت نینتندو اخیرا اعلام کرده بود که کاربران بعد از ظهر پنجشنبه و رأس ساعت ۵:۳۰ به‌وقت ایران می‌توانند تریلر جدید The Legend of Zelda: Tears of Kingdom را منتشر کنند. محصولی که مدتی پیش هم یک تریلر ۱۰ دقیقه‌ای دریافت کرد تا کاربران بیش‌ازپیش با جهان‌ آن و مکانیسم‌های مبارزه‌ای لینک در این نسخه آشنا شوند.

حال دقایقی پیش تریلر داستانی تازه بازی The Legend of Zelda: Tears of Kingdom در دسترس قرار گرفت. در جریان تریلر منتشر شده، شاهد محیط‌های مختلف بازی هستیم و در ادامه، بخش‌هایی از داستان Tears of Kingdom هم به‌نمایش گذاشته می‌شود. دراین‌میان بد نیست به ظاهر جدید زلدا هم اشاره کرد و سکانس‌های داستانی این کاراکتر هم به‌تصویر کشیده می‌شود.

قطعا The Legend of Zelda: Tears of Kingdom یکی از بازی‌های مورد انتظار کاربران است و کمتر از یک ماه دیگر می‌توان آن را تجربه کرد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را از یوتوب تماشا کرده و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید. بازی The Legend of Zelda: Tears of Kingdom در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه به‌صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

تماشا از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *