اخبار بازی

حذف بازی MultiVersus از فروشگاه‌های دیجیتال

همان‌طور که قبلا به‌صورت رسمی اعلام شده بود، بازی MultiVersus هم‌اکنون از فروشگاه‌های دیجیتال حذف شده است.

طبق اعلام هفته گذشته استودیو پلیر فرست گیمز، بازی مبارزه‌ای و چندنفره MultiVersus از ویترین فروشگاه‌های دیجیتالی حذف شد و بازیکنان دیگر قادر به خرید ارز درون برنامه‌ای Gleamium نخواهند بود. بااین‌حال کسانی که قبلا این بازی را دریافت کرده بودند یا آن را در کتابخانه خود دارند، همچنان می‌توانند به تجربه‌ی این اثر بپردازند. به‌گفته‌ی سازندگان، بتای عمومی بازی MultiVersus در روز ۴ تیر (۲۵ ژوئن) امسال به پایان می‌رسد و بازی آفلاین خوهد شد.

بازی MultiVersus در ژوئیه ۲۰۲۲ عرضه شد و در روز اول انتشار توانست به رکورد تعداد بازیکنان همزمان ۱۴۴ هزار نفری روی استیم دست یابد. موفقیت این بازی همچنان ادامه یافت و آمار آن در عرض دو هفته از ۱۰ میلیون بازیکن و در کمتر از یک ماه از ۲۰ میلیون بازیکن عبور کرد. بااین‌حال به‌دلیل مشکلات مختلف از جمله باگ‌ها، دو برابر شدن XP مورد نیاز برای Mastery Track سطح ۳ تا ۱۵ و سایر تغییرات نامطلوب، تعداد بازیکنان این اثر به مرور کاهش یافت.

نبرد Taz و بتمن در بازی MultiVersus

در نتیجه استودیو پلیر فرست گیمز تصمیم گرفت تا تست بتای بازی MultiVersus را به اتمام رساند و روی عرضه‌ی کامل آن در اوایل سال ۲۰۲۴ تمرکز کند. این استودیو در نظر دارد برای نسخه کامل، بهبودهایی در سیستم مسابقه‌یابی، کدنویسی مجدد، بازنگری در سیستم پیشرفت و موارد دیگر را ارائه دهد. همچنین سازنده قبلا تایید کرد با اینکه بازی MultiVersus در ماه ژوئن آفلاین می‌شود، اما بخش تمرینی The Lab و مسابقات محلی همچنان در دسترس هستند. پیشرفت بازیکنان تا انتشار نسخه کامل ادامه خواهد داشت.

شما می‌توانید نظرات خود درباره جدیدترین اخبار بازی MultiVersus را با ما در میان بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *