اخبار بازی

کامل کردن تمامی محتویات بازی Final Fantasy 16 به ۸۰ ساعت زمان نیاز دارد

به‌تازگی مشخص شده که بازیکنان برای ۱۰۰ درصد کردن بازی Final Fantasy 16 به ۷۰ الی ۸۰ ساعت زمان نیاز دارند.

چندی پیش نائوکی یوشیدا و هیروشی تاکای، به‌ترتیب تهیه کننده و کارگردان Final Fantasy 16، مصاحبه‌ای را با مجله فامیتسو انجام داده و در جریان آن اطلاعات مختلفی منتشر شد. برای مثال، می‌دانیم که برای کامل کردن بخش داستانی این بازی و بدون اینکه به‌سراغ محتوای اضافه‌ای بروید، تقریبا به ۳۵ ساعت زمان نیاز دارید. این در حالی است که یوشیدا اعلام کرده تیم سازنده در ابتدا قصد داشته که هدف خود را روی ۲۰ ساعت قرار داهد، اما با پیش‌روی در پروسه ساخت و اضافه شدن محتویات مختلف، زمان تمام کردن داستان اصلی به ۳۵ ساعت رسیده است.

این در حالی است که نائوکی یوشیدا و هیروشی تاکای در مورد زمان مورد نیاز برای ۱۰۰ درصد کردن بازی هم صحبت کرده‌اند. کاربرانی که به کامل کردن جهان بازی علاقه‌مند هستند، به ۷۰ الی ۸۰ ساعت زمان نیاز دارند تا فاینال فانتزی ۱۶ را ۱۰۰ درصد کنند. همچنین تاکای اعلام کرده که این نسخه دارای یک لیدربرد است تا بازیکنان سراسر جهان بتوانند با یکدیگر رقابت کنند.

از دیگر اخبار حول Final Fantasy 16 هم می‌توان‌به موتور ساخت بازی اشاره کرد. اسکوئر انیکس درگذشته اعلام کرده بود که نسخه شانزدهم با موتور گرافیکی لومینوس یا آنریل انجین ساخته نمی‌شود و اطلاعات دقیقی هم از موتور گرافیکی بازی در دسترس قرار نگرفته است. ازطرفی، یوشیدا گفته بود که کاربران در طول تجربه خود ۱۰۰ ساعت میان‌پرده سینمایی را تماشا خواهند کرد.

نظر شما کاربران واران گیم دراین‌باره چیست؟ بازی Final Fantasy XVI در تاریخ یک تیر ماه (۲۲ ژوئن) برای پلی استیشن 5 عرضه می‌شود.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *