اخبار بازی

اعلام تاریخ برگزاری رویداد Joint Fire بازی Halo Infinite

شرکت ۳۴۳ اینداستریز تاریخ برگزاری رویداد Joint Fire بازی Halo Infinite را اعلام کرد.

به‌تازگی شرکت ۳۴۳ اینداستریز اعلام کرد بازی Halo Infinite رویداد جدید Joint Fire خود را در ۱۷ ژانویه (۲۷ دی) امسال آغاز خواهد کرد. این رویداد که روی حالت Covert One Flag تمرکز دارد، به بازیکنان آیتم‌های تزئینی مختلف را پاداش خواهد داد. تیم سازنده چندی پیش رویداد Joint Fire را با یک ویدیوی کوچک معرفی کرد. دراین ویدیو شاهد یک مجموعه زره منحصر‌به‌فرد هستیم که بازیکنان می‌توانند با شرکت در این رویداد به‌دست آورند. زره نشان داده‌شده، JFO-armor نام دارد که از بازی Halo: Reach می‌آید و دارای چندین بخش مختلف به مانند محافظ شانه، زانوبند و محافظ سینه است.

بازیکنان می‌توانند در رویداد Joint Fire به تجربه‌ی حالت Covert-One Flag بپردازند. در این حالت گیم‌پلی روی رقابت تیم‌های مهاجم و مدافع تمرکز دارد که در آن یک تیم باید از پرچم محافظت کند و تیم مقابل باید آن را بدزدد. بااین‌حال چیزی که این حالت جدید را متفاوت می‌کند این است که تیم مدافع دارای سنسورهای تشخیص تهدید ثابت و تیم مهاجم دارای قدرت استتار ثابت خواهد بود.

ست زره جدید بازی Halo Infinite

Halo Infinite اخیرا به‌روزرسانی اصلی ماه دسامبر خود را دریافت کرد که چند ویژگی جدید از جمله مرورگر بازی سفارشی را به آن اضافه کرده است. همچنین این به‌روزرسانی چند بهبود در تعادل گیم‌پلی را به همراه داشت. چندی پیش شرکت ۳۴۳ اینداستریز اعلام کرد که نقشه‌ی ارائه‌ی محتوا برای بازی Halo Infinite در سال ۲۰۲۳ همچنان در برنامه وجود دارد.

نظر شما درباره‌ی جدیدترین اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم واران گیم و سایر کاربرها در میان بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *