اخبار بازی

جدول فروش هفتگی انگلستان: صدرنشینی Pokemon Violet در هفته اول انتشار

Pokemon Scarlet و Pokemon Violet با عملکرد بسیار خوب خود توانستند دومین عرضه بزرگ در مجموعه پوکمون را به خود اختصاص دهند.

در هفته‌های گذشته جدول فروش هفتگی انگلستان، God of War Ragnarok توانسته بود از زمان عرضه تا قبل از هفته منتهی به ۲۹ آبان ماه (۲۰ نوامبر) صدر جدول فروش هفتگی انگلستان را از آن خود کند. این در حالی است که با عرضه Pokemon Scarlet و Pokemon Violet شرایط تغییر کرده است.

در هفته منتهی به ۲۹ آبان ماه بازی Pokemon Violet در صدر جدول قرار گرفت و نسخه Scarlet هم رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. بازی FIFA 23 سوم شد و God of War Ragnarok رتبه چهارم را کسب کرد. این در حالی است که بازی Call of Duty: Modern Warfare II، محصول شرکت اکتیویژن بلیزارد پنجم شده است.

در نیمه دوم جدول، Pokemon Scarlet and Violet Dual Pack که درواقع شامل باندل هر دو نسخه است، توانسته رتبه ششم را به خود اختصاص دهد. نکته جالب در مورد Pokemon Violet و Pokemon Scarlet این است که این دو بازی توانسته‌اند دومین عرضه بزرگ در مجموعه پوکمون را به خود اختصاص دهند. همچنین به‌لطف این بازی فروش نینتندو سوییچ هم افزایش پیدا کرده است.

در ادامه بازی Horizon Forbidden West از استودیو گوریلا را می‌بینیم که هفتم شده است و سپس به Mario Kart 8 Deluxe می‌رسیم که در رتبه‌ی هشتم قرار دارد. در انتها Nintendo Switch Sports و Sonic Frontiers به‌ترتیب رتبه‌های نهم و دهم را به خود اختصاص داده‌اند.

در ادامه می‌توانید جدول فروش هفتگی انگلستان در هفته‌ی منتهی به ۲۹ آبان ماه را در واران گیم مشاهده کنید و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

جدول فروش بریتانیا

رتبه فعلی

رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر
۱ Pokemon Violet هفته اول انتشار
۲ Pokemon Scarlet هفته اول انتشار
۳ ۳ FIFA 23
۴ ۱ God of War Ragnarok
۵ ۲ Call of Duty: Modern Warfare II
۶ Pokemon Scarlet and Violet Dual Pack هفته اول انتشار
۷ ۷ Horizon Forbidden West
۸ ۵ Mario Kart 8 Deluxe
۹ ۶ Nintendo Switch Sports
۱۰ ۴ Sonic Frontiers
author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *