اخبار بازی

تاریخ انتشار نقد‌های Ghost of Tsushima Director’s Cut

تنها چند روز تا انتشار بازی مورد انتظار Ghost of Tsushima Director’s Cut باقی مانده است و طرفداران اثر سامورایی جهان باز ساکر پانچ پروداکشنز (Sucker Punch Productions) به شدت در انتظار بازگشت به دنیای این عنوان هستند. حال به لطف توییت یکی از منتقدین، از تاریخ انتشار نقد‌ها و نمرات Ghost of Tsushima Director’s Cut باخبر شده‌ایم.

جوردن میدلر (Jordan Middler)، منتقد وب‌سایت VGC، اخیراً در توییت خود به Ghost of Tsushima Director’s Cut اشاره کرده و تاریخ انتشار نقد خود را با بازی‌بازان به اشتراک گذاشته است. ظاهراً پنجشنبه‌ی این هفته ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه (به وقت تهران) شاهد نقد‌های این بازی خواهیم بود.

برای بازگشت به جزیره در بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut هیجان زده‌ام. شما می‌توانید نقد آن را پنجشنبه‌ی این هفته، ۱۹ آگست ساعت ۱ PM BST، بر روی وب‌سایت VGC  مطالعه کنید.

همان‌طور که می‌دانید، Ghost of Tsushima Director’s Cut علاوه بر اضافه کردن قابلیت‌های پلی‌استیشن ۵ نظیر پشتیبانی از ویژگی‌های کنترلر دوال‌سنس، شامل یک بسته‌ی الحاقی داستانی نیز می‌شود. محتوای جدید ساخته‌ی ساکرپانچ پروداکشنز (Sucker Punch Productions)، جزیره‌ای به نام Iki است که مقصد اصلی بازی‌بازان Ghost of Tsushima Director’s Cut محسوب می‌شود.

این جزیره که ظاهراً تقریباً اندازه‌ی قسمت پایینی جزیره‌ی Tsushima است، شامل مکان‌ها و اسرار مختلفی می‌شود. ساکر پانچ و سونی مدتی پیش تریلر داستانی بسته‌ی الحاقی جزیره‌ی Iki را منتشر کرده و بازی‌بازان را با مکان‌ها، دشمنان و دوستان جدید Jin Sakai آشنا کردند. در این ماجراجویی جدید، بازی‌بازان باید پس از سفر به Iki، با رهبر مغول‌ها به نام Ankhsar Khatun، ملقب به «عقاب»، مبارزه کرده و ساکنان این جزیره را از دست سلطه‌ی مغول‌ها نجات دهند.

بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ (۲۰ آگست ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که برای تبدیل نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ به Ghost of Tsushima Director’s Cut باید ۲۰ دلار و برای تبدیل نسخه‌ی اصلی پلی‌استیشن ۴ به نسخه‌ی کارگردان پلی‌استیشن ۵ باید ۳۰ دلار پرداخت کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.