اخبار بازی

تأخیر یک هفته‌ای بازی ترسناک Amnesia: The Bunker

شرکت Frictional Games اعلام کرد که بازی ترسناک Amnesia: The Bunker با یک هفته تأخیر مواجه شده است.

طرفدارهای آثار ترسناک بقامحور در سال جاری میلادی پذیرای بازی‌های بسیار جذابی نظیر Resident Evil 4 Remake و Dead Space Remake بودند و این روند با انتشار نسخه جدیدی از یک مجموعه محبوب ادامه خواهد یافت. بازی Amnesia: The Bunker از زمان معرفی توجه بازیکن‌های زیادی را به خود جلب کرده است، اما اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت Frictional Games از تأخیر دوباره‌ی آن خبر داده است.

شرکت فریکشنال گیمز با انتشار توئیت جدیدی اعلام کرد که این بازی ترسناک سروایور برای یک هفته به تعویق افتاده است و اکنون در تاریخ ۲ خرداد (۲۳ می) روانه بازار خواهد شد. توسعه‌دهندگان اعلام کردند: «بازی Amnesia: The Bunker را با یک هفته تأخیر در دسترس گیمرها قرار می‌دهیم. این تأخیر زمان بیشتری را در اختیارمان قرار می‌دهد تا به بهینه‌سازی بازی بپردازیم و پیش از عرضه از وضعیت ایده‌آل همه موارد اطمینان حاصل کنیم».

این اولین‌بار نیست که بازی Amnesia: The Bunker با تأخیر مواجه می‌شود. این بازی ترسناک در ابتدا برای انتشار در ماه مارس برنامه‌ریزی شده بود، اما تا تاریخ ۲۶ اردیبهشت (۱۶ می) به تعویق افتاد. این بازی در زمان عرضه به پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوتر راه می‌یابد؛ اثری که بازیکن‌ها برای تکمیل بخش داستانی آن به ۴ تا ۶ ساعت زمان نیاز خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *