اخبار بازی

امضای قرارداد ۱۰ ساله مایکروسافت با شرکت خدمات موبایلی EE برای بازی‌های کالاف دیوتی

شرکت مایکروسافت یک قرارداد ۱۰ ساله با شرکت EE ارائه‌دهنده خدمات موبایلی درباره آثار ایکس باکس و اکتیویژن بلیزارد امضا کرده است.

پس از چندین معامله توسط مایکروسافت با شرکت‌های کلاد گیمینگ، این شرکت از یک قرارداد ۱۰ ساله جدید با EE رونمایی کرده است که به‌موجب آن آثار فرست‌-پارتی پی‌سی و شرکت اکتیویژن بلیزارد پس از تکمیل معامله در دسترس مشتریان این شرکت ارائه‌دهنده خدمات موبایلی قرار خواهد گرفت.

مایکروسافت و ای‌ای، شرکت خدمات موبایلی BT چند وقتی است با یکدیگر همکاری می‌کنند و طی آن EE به مشتریان خود باندل‌های کنسول ایکس باکس و کلاد گیمینگ ارائه می‌کند تا آن‌ها بتوانند با مزایای اضافی بهترین آثار سرویس گیم پس را تجربه کنند. اکنون این همکاری گسترده‌تر شده و مایکروسافت تعهدی ۱۰ ساله به شرکت نام‌برده داده است تا به مشتریانش دسترسی به آثار پی‌سی ایکس باکس و اکتیویژن بلیزارد را پس از تکمیل معامله بدهد.

فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس در توییتر از این همکاری پرده برداشت و نوشت: «مایکروسافت و ای‌ای در حال گسترش همکاری خود با یک قرارداد ۱۰ ساله در بازی ابری با آوردن بازی‌های ویدیویی اکتیویژن بلیزارد پس از معامله و ایکس باکس به مشتریان EE هستند. ما متعهدیم بازی‌های بیشتر به افراد بیشتری ارائه دهیم؛ با هر روش که آن‌ها بخواهند بازی کنند».

این اتفاق پس از اعلام همکاری مایکروسافت با شرکت‌های دیگری نظیر توافق ۱۰ ساله با نینتندو، انویدیا، Boosteroid و یوبیتوس رخ می‌دهد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *