اخبار بازی

اعلام تاریخ انتشار دی‌ال‌سی رایگان Mirror of Madness بازی Total War: Warhammer 3

کریتیو اسمبلی تاریخ عرضه بسته الحاقی رایگان Mirror of Madness بازی Total War: Warhammer 3 را اعلام کرد.

به‌تازگی استودیو کریتیو اسمبلی تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Total War: Warhammer 3 را که قرار است درکنار به‌روزرسانی اصلی نسخه ۳.۰ عرضه شود، اعلام کرده است. طبق این اعلامیه، دی‌ال‌سی رایگان Mirror of Madness در تاریخ ۲۴ فروردین (۱۳ آوریل) امسال درکنار بسته الحاقی پولی Forge of the Chaos Dwarfs و ‌به‌روزرسانی ۳.۰ در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

بسته الحاقی Mirror of Madness از دو حالت بازی جدید تشکیل خواهد شد که The Trials of Fate و The Infinite Portal نام دارند. کریتیو اسمبلی جزئیات Mirror of Madness را به‌عنوان بخشی از پاسخ سؤالات متداول صفحه به‌روزرسانی بازی Total War: Warhammer 3 منتشر کرده است.

حالت Trials of Fate مجموعه‌ای از چالش‌های بقامحور است. این حالت بازیکنان را در نقش یک اهریمن شاهزاده از قلمرو Tzeentch قرار می‌دهد که به‌تازگی قیام کرده است و باید در نبردهای بدنام تاریخ Warhammer شرکت کند؛ تا درنهایت وارد قلمرو Tzeentch شود و در مقابل Kairos Fateweaver بجنگد. به نظر می‌رسد که گیم‌پلی این حالت بر پایه Horde Mode توسعه یافته است و در آن بازیکنان باید در مقابل امواج بی‌پایان از دشمنان مختلف، مقاومت کنند و قدرت خود را به مرور افزایش دهند. بازیکنان برای مقابله با این گروه‌ها، به انواع طلسم‌ها و توانایی‌های منحصر‌به‌فرد Trials of Fate دسترسی خواهند داشت و می‌توانند آن‌ها را با دفاع از نقطه‌ای به نام Shard، ارتقا دهند.

نبرد در بازی Total War: Warhammer 3

حالت The Infinite Portal به بازیکنان این امکان را می‌دهد که نیروهای خود را با استفاده از روش‌های گوناگون به مانند افزایش آسیب واردشده توسط واحدهای جنگی و جادوها، افزایش تعداد کل سربازان در هر واحد و افزایش نوار سلامتی، سفارشی کنند. درواقع The Infinite Portal، یک حالت بازی سرگرم‌کننده است که در آن بازیکنان می‌توانند به دلخواه و به هر میزان که تمایل دارند، در مکانیسم‌های بازی و نحوه عملکردهای آن تغییر ایجاد کنند.

نظر شما درباره‌ی جدیدترین اخبار بازی Total War: Warhammer 3 چیست؟ آن را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *