اخبار بازی

رده سنی فیلم The Matrix Resurrections مشخص شد

انجمن سینمای آمریکا رده سنی فیلم The Matrix Resurrections را مشخص کرده است.

صحنه‌های خشونت‌آمیز در فیلم رستاخیزهای ماتریکس (The Matrix Resurrections) سبب شده تا انجمن سینمای آمریکا، رده سنی این فیلم را R در نظر بگیرد. کارگردانی این فیلم در دستان لانا واچوفسکی (Lana Wachowski) است و به نظر می‌رسد که او قصدی برای دست کشیدن از روند فیلم‌های قبلی ندارد.

سه فیلم قبلی مجموعه فیلم‌های ماتریکس یعنی فیلم ماتریکس (The Matrix)، فیلم بارگذاری مجدد ماتریکس (The Matrix Reloaded) و انقلاب‌های ماتریکس (The Matrix Revolutions) همگی دارای رده سنی R بودند. فیلم بارگذاری مجدد تا چندین سال، پر فروش ترین فیلم با رده سنی R بوده است.

رکورد این فیلم در سال 2016 توسط فیلم ددپول (Deadpool) شکسته شد. به دنبال آن نیز این رکورد توسط فیلم ددپول 2 (Deadpool 2) و سپس فیلم جوکر (Joker) ساخته تاد فیلیپس (Todd Phillips) شکسته شده است. فیلم‌های ماتریکس از لحاظ فلسفی بسیار سنگین هستند و از لحاظ بصری بسیار بلندپروازانه به شمار می‌روند. در این فیلم‌ها، برهنگی و خونین‌آلود بودن جایی ندارد.

بازیگران قبلی این مجموعه همچون کیانو ریوز (Keanu Reeves)، کری ان ماس (Carrie-Anne Moss)، جادا پینکت اسمیت (Jada Pinkett Smith) و لمبرت ویلسون (Lambert Wilson) در این فیلم حضور خواهند داشت.

بازیگران جدیدی که در فیلم رستاخیزهای ماتریکس بازی خواهند نیز شامل یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II)، جسیکا هنویک (Jessica Henwick)، نیل پاتریک هریس (Neil Patrick Harris)، جاناتان گراف (Jonathan Groff) و پریانکا چوپرا جونز (Priyanka Chopra Jonas) است.

فیلم رستاخیزهای ماتریکس قرار است تا در تاریخ 22 دسامبر سال جاری میلادی بر روی پرده سینماها اکران گردد. این فیلم همچنین به طور همزمان بر روی سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس عرضه خواهد شد. این فیلم، آخرین اثر از کمپانی برادران وارنر خواهد بود که به طور همزمان بر روی سرویس آنلاین و پرده سینماها اکران می‌شود.

خلاصه داستان رسمی فیلم رستاخیزهای ماتریکس بدین شرح است:

در دنیایی با دو واقعیت جداگانه، یکی زندگی روزمره و دیگری اتفاقات پشت آن، توماس اندرسون باید بار دیگر تصمیم بگیرد تا دنبال خرگوش سفید برود. با اینکه انتخاب یک توهم است اما همچنان تنها راه ورود و خروج از ماتریکس به شمار می‌رود. ماتریکس اکنون قوی‌تر و خطرناک‌تر از قبل شده است.

منبع: کولایدر

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.