اخبار بازی

ساخت قسمت سوم ریمیک فاینال فانتزی 7 به‌خوبی پیش می‌رود

توسعه‌دهندگان با تمام قوا روی توسعه نسخه سوم از سه‌گانه بازسازی Final Fantasy 7 کار می‌کنند.

شرکت اسکوئر انیکس به‌تازگی بازی Final Fantasy 7 Rebirth را روی کنسول پلی استیشن 5 عرضه کرد و توانست تحسین منتقدان را برانگیزد. باتوجه‌به برنامه اسکوئر انیکس برای بازسازی فاینال فانتزی ۷ در قالب سه‌گانه، تیم توسعه هم‌اکنون روی ساخت نسخه سوم تمرکز کرده است. با اینکه هنوز نام و تاریخ عرضه بازی آتی مشخص نیست، اما اخیرا جمعی از توسعه‌دهندگان ریمیک فاینال فانتزی 7 ازجمله نوبوئو اوئماتسو، آهنگساز مجموعه به‌همراه کازوشیگه نوجیما، نویسنده فاینال فانتزی ۷ و تتسویا نامورا، کارگردان خلاق به‌طور مفصل درباره سه‌گانه صحبت کردند.

نامورا در این گفت‌وگو از تمایل خود برای به پایان رساندن ماراتن پروژه‌ها خبر داد و در ادامه از اوئماتسو برای آهنگ‌سازی قسمت سوم سوال کرد. اوئماتسو در جواب این سوال گفت که آهنگ‌سازی برای قسمت سوم بازسازی فاینال فانتزی ۷ یک افتخار خواهد بود، اما این گفته او به معنای تایید رسمی نیست و تنها یک توافق مودبانه به‌شمار می‌آید.

کارگردان خلاق ریمیک Final Fantasy 7 در ادامه توضیح داد که همراه‌با نوجیما با تمام قوا روی توسعه نسخه سوم کار می‌کنند و پس از‌ آن سوالی طنزآمیز درباره آمادگی اوئماتسو برای چالش آهنگ‌سازی بازی آینده پرسید. نومورا در ادامه خاطرنشان کرد که پیشی‌گرفتن از مجموعه آهنگ‌های ساخته‌شده برای دو نسخه قبلی بسیار دشوار خواهد بود.

تاکنون جزئیات مهمی درباره نسخه سوم Final Fantasy 7 Remake منتشر نشده است و تنها کارگردان بازی یعنی نائوکی هاماگوچی به پیشرفت داستان‌نویسی اشاره داشته است. همچنین به‌نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان باید بخش‌هایی از جهان بازی را بازسازی کنند تا مناسب استفاده از کشتی هوایی قابل کنترل باشد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *