اخبار بازی

ریمستر بازی Gravity Rush 2 در راه است

گزارش یکی از افشاگران معتبر به احتمال معرفی ریمستر بازی Gravity Rush 2 در آینده نزدیک اشاره دارد.

طبق جدیدترین گزارش‌ها به‌نظر می‌رسد ریمستر بازی Gravity Rush 2 در حال آماده شدن برای عرضه روی پلی استیشن 5 و کامپیوتر است. باتوجه‌به اینکه اخبار ساخت فیم Gravity Rush پخش شده است، عرضه این ریمستر می‌تواند هیجان طرفداران سری را دوچندان کند. علاوه‌براین شرکت سونی در اوایل سال جاری اعلام کرد در سال ۲۰۲۴ هیچ بازی بزرگی از مجموعه‌های انحصاری خود عرضه نمی‌کند.

بااین‌حال به‌نظر می‌رسد ناشر ژاپنی به‌دنبال پر کردن این فضای خالی با انتشار بازی‌های تردپارتی یا نسخه‌های ریمستر از بازی‌های پرطرفدار گذشته است. منبعی که گزارش اخیر را پخش کرد تاکنون اطلاعات دقیقی از بازی‌ها و فیلم Gravity Rush به اشتراک گذاشته است و از یک سال گذشته به‌روزرسانی‌های درباره ریمستر Gravity Rush 2 را پخش می‌کند. این منبع معتبر می‌گوید رونمایی بزرگ برای این مجموعه در می ۲۰۲۴ (اردیبهشت یا خرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است و احتمالا ریمستر بازی در اواخر تابستان امسال عرضه می‌شود.

علاوه‌براین منبع مذکور تایید کرد این ریمستر علاوه‌بر پلی استیشن 5 روی کامپیوترها عرضه خواهد شد تا افراد بیشتری بتوانند از تجربه Gravity Rush 2 لذت ببرند. اگر این گزارش به واقعیت تبدیل شود، این بازی اولین تجربه از مجموعه Gravity Rush برای بازیکن‌های پی‌سی خواهد بود. به‌نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان یک فوتومود منحصر‌به‌فرد را برای ریمستر Gravity Rush 2 توسعه داده‌اند تا بازیکن‌های لحظات نفسگیر گیم‌پلی را با آن ثبت کنند.

همچنین احتمال حذف برخی ویژگی‌های بازی اصلی ازجمله Dusty Tokens بخش آنلاین وجود دارد. بااینکه منبع پخش‌کننده این گزارش تاکنون اطلاعات موثقی از سری Gravity Rush را فاش کرده است اما برای دریافت اطلاعات رسمی باید منتظر بیانیه‌های شرکت سونی بمانیم.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *