اخبار بازی

واکنش منتقدین به بازی Alan Wake 2

چندی پیش میانگین امتیازات بازی Alan Wake 2 منتشر شد و شاهد عملکردی هیجان‌انگیز از دنباله الن ویک هستیم.

اولین نسخه از Alan Wake سال ۲۰۱۰ روانه بازار شد و توانست بازخوردهای بسیار خوبی را کسب کرده و نظر کاربران را حسابی به خود جلب کند. نوع ترس و داستان منحصربه‌فرد Alan Wake چیزی بود که بیشتر از هر چیز دیگری نظر کاربران را به خود جلب کرد. خبر ساخت نسخه دوم و نمایش الن ویک این بار با ظاهری مدرن و جدید، حسابی کاربران را خوشحال کرد و حال انتظار برای این بازی به اتمام رسیده است.

بازی Alan Wake 2 دیروز به‌صورت رسمی در دسترس کاربران قرار گرفت تا یک بار دیگر بتوانند با الن ویک به ماجراجویی پرداخته و داستان او را پیش ببرند. البته که او در این نسخه تنها نیست و ساگا اندرسون، مأمور FBI شخصیت دیگری است که در Alan Wake 2 هدایت او را برعهده خواهید گرفت. همچنین چندی پیش نمرات بازی Alan Wake 2 هم منتشر شد و شاهد عملکرد فوق‌العاده‌ای از جدیدترین ساخته استودیو رمدی هستیم.

در ادامه می‌توانید نگاهی به نظرات بعضی از منتقدان بازی Alan Wake 2 انداخته و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

Alan Wake 2

  • سازنده: رمدی اینترتینمنت
  • ناشر: اپیک گیمز
  • سبک: ترسناک و بقا
  • پلتفرم: کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس

مبارزه اندرسون با دشمنان در بازی Alan Wake 2

اسکرین رنت: ۱۰۰ از ۱۰۰

Alan Wake 2 یک بازی غافل‌گیر کننده، حماسی هیجان‌انگیز است که بهترین‌ها از میان ساخته‌های رمدی را جمع کرده و از ترکیب آن‌ها یک مسترپیس را خلق کرده است.

هابی کنسولز: ۹۵ از ۱۰۰

Alan Wake 2 یک بازی درخشان بقا ترسناک است که المان‌های سورئال Twin Peaks، تحقیق و بررسی‌های True Detective و المان‌های پارانرمال SCP Foundation را با یکدیگر ترکیب کرده است. همچنین حداکثر گرافیک نسل را هم به خود اختصاص داده است. بالاتر از همه این‌ها، این یک بازی رمدی است و باشکوه است.

گیمینگ بولت: ۹۰ از ۱۰۰

Alan Wake 2 یک بازی ترسناک شگفت‌انگیز با اتمسفری عالی و داستانی فوق‌العاده جالب است.

گاردین: ۸۰ از ۱۰۰

اگر Alan Wake 2 جذابیت روایت داستان خود را با عمق بیشتری در بازی همراه می‌کرد، شما به یک بازی خیلی مخصوص و خاصی نگاه می‌کردین. درحال حاضر این یک ماجراجویی ترسناک هیجان‌انگیز است که بعضی وقت‌ها بیش از اندازه عمل کرده است. برای مثال شما فقط روبه‌جلو حرکت کرده و اتفاق عجیب و غریبی اطراف شما رخ می‌دهد. اشاره کنم من از آن چیزهای عجیب و غریب بسیار لذت بردم و درحالی که Alan Wake 2 فاقد المان‌های انرژی و استایل بازی‌های این استودیو است، این بهترین ماجراجویی قصه‌محور رمدی به حساب می‌آید.

گیم اینفورمر: ۷۸ از ۱۰۰

من مشتاقانه پس از آن پایان کلیف‌هنگر Alan Wake و پیشرفت کم داستان در سال ۲۰۱۲ و بسته الحاقی American Nightmare انتظار بازگشت الن هستم. از منظر داستان‌سرایی با اتفاقات رخ داده در Alan Wake 2 رضایت کسب کردم و با اشتیاق به حضور ساگا در این جهان خوش آمد می‌گم. اما درواقع بازی کردن خود بازی، پیشروی در جهان آن و دوری از مبارزه، جایی بود که من با مشکل مواجه شدم. من بیشتر مشتاق دیدن میان‌پرده بعدی بودم، اما گیم‌پلی تاحدی ناامیدم می‌کرد و بیشتر با باگ مبارزه می‌کردم تا بخواهم دشمنان را از بین ببرم. به‌عنوان هوادار قدیمی رمدی و شخصی که می‌خواهد ادامه داستان الن ویک را ببیند، دنباله منتشر شده یک موفقیت است. اما، به پایان رساندن آن شامل موانعی است که غیرضروری هستند.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *