اخبار بازی

نمایش جزئیات کریر مد و فایت ویک بازی EA Sports UFC 5 در تریلر جدید

شرکت الکترونیک آرتز تریلر طولانی جدیدی از حالت‌های مختلف بازی EA Sports UFC 5 منتشر کرده است.

بازی EA Sports UFC 5 جدیدترین نسخه این سری از شرکت الکترونیک آرتز به‌زودی عرضه خواهد شد و اکنون تریلر طولانی جدیدی درباره حالت‌های جدید بازی منتشر شده است. یکی از این ویژگی‌ها، Fight Week Contracts است که در آن بازیکنان با هوش‌مصنوعی مبارزه کرده تا چالش‌های هفتگی را تکمیل کنند. با هر برد پول درون بازی دریافت خواهید کرد، اما هر مبارزه در طول هفته سخت‌تر خواهد شد. با تکمیل چالش‌ها هم موارد تزئینی به‌دست خواهید آورد.

ویژگی جذاب دیگر پیش‌بینی PPV های دنیای واقعی است و اگر نتایج را درست حدس بزنید، سکه UFC دریافت می‌کنید. در کریر مد هم مربی دیویس بازخواهدگشت و سینمایی و مکان‌های جدید درکنار بهبودها حاضر هستند. امکان شبیه‌سازی کمپ تمرینی وجود دارد و از مبارزات تمرینی براساس چالش‌های تکمیل‌شده، پک چالش به‌دست می‌آورید. می‌توانید در ادامه این تریلر را مشاهده کنید.

لینک دانلود از آپارات

هوش‌مصنوعی هم بهبود یافته و حالت کریر مد افسانه‌ای تنها به‌صورت شبیه‌سازی قابل تجربه است که یعنی HUD موجود نیست، میزان آسیب افزایش می‌یاید و قدرت‌بدنی زودتر کم می‌شود تا تجربه نهایی را سخت‌تر کند. اگر تنها دنبال مبارزه هستید، گزینه Fight Now را انتخاب کنید و از حالت‌های مختلف شامل کمیته و مبارزات خیابانی لذت ببرید.

بازی EA Sports UFC 5 در روز ۵ آبان (۲۷ اکتبر) برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | سری اس عرضه خواهد شد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *