اخبار بازی

آمار بازیکنان بازی Hi-Fi Rush از مرز سه میلیون نفر عبور کرد

استودیو Tango Gameworks با انتشار یک توئیت اعلام کرد آمار بازیکنان بازی Hi-Fi Rush از زمان عرضه به بیش از سه میلیون نفر رسیده است. این بازی ریتمیک هک اند اسلش هم اکنون روی پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با واران گیم همراه باشید.

اواخر ماه ژانویه بود که مایکروسافت و بتسدا با عرضه بازی Hi-Fi Rush مخاطبان را غافلگیر کردند. این بازی اکشن ریتم محور از همان به ابتدا به دلیل گیم‌پلی روان و هیجان انگیز خود و طراحی‌های رنگارنگ و چشمنواز خود مورد استقبال قرار گرفت و تحسین شد. قطعا این بازی با ساخته‌های پیشین استودیو Tango Gameworks تفاوت‌های فراوانی دارد و سازندگان دست به ریسک بزرگی زدند. ریسکی که به خوبی نتیجه داد و طیف جدیدی از مخاطبان را به این استودیو جلب کرد. تحسین منتقدان و بازخوردهای مخاطبان سبب شد سایر مخاطبان نیز ساده‌تر به سمت بازی جلب شوند. این بازی توانست در عرض دو ماه بیش از دو میلیون مخاطب را به خود جلب کند و حال موفق به ثبت یک رکود تحسین برانگیز دیگر شده است.

تانگو گیم ورکس با انتشار یک توئیت اعلام کرد که آمار بازیکنان بازی Hi-Fi Rush از زمان انتشار به بیش از سه میلیون نفر رسیده است. با توجه به اینکه که این بازی از همان روز انتشار روی سرویس گیم پس در دسترس بوده است، بعید به نظر می‌رسد این تعداد مخاطب معیار دقیقی برای میزان فروش باشد. با این احوال استقبال مخاطبان از بازی و بازخوردهای مثبت آن‌ها موضوعی است که غیر قابل انکار است. در باب میزان فروش بازی Hi-Fi Rush، آقای آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، رئیس بازاریابی ایکس باکس به صراحت اعلام کرد که آن‌ها از فروش بازی راضی هستند.

Hi-Fi Rush هم اکنون روی پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *