اخبار بازی

بازی Baldur’s Gate 3 در مجموع تاکنون ۱۲۲۵ سال تجربه شده است

استودیو Larian آمار جدیدی از عملکرد بازیکنان در هفته اول عرضه بازی Baldur’s Gate 3 را به اشتراک گذاشت.

یک هفته پس از انتشار بازی Baldur’s Gate 3 که با نمرات عالی منتقدان و استقبال بالای بازیکنان همراه شد، استودیو لارین آمارهای زیادی از فعالیت بازیکنان در زمان عرضه این بازی را به اشتراک گذاشته است. به‌گفته توسعه‌دهنده، بازیکنان در زمان عرضه مجموعا ۱۲۲۵ سال را در بازی Baldur’s Gate 3 سپری کرده‌اند.

لارین در ادامه پیرامون جنبه‌های دیگر بازی از جمله محبوب‌ترین نژادها و کلاس‌ها در زمان ساخت کارکتر و شخصیت‌های اصلی انتخاب‌شده توسط بازیکنان، توضیحاتی داد. باتوجه‌به آمار، نژاد Half-Elf و Human در صدر محبوب‌ترین‌ها قرار دارند و پس از آن‌ها نژاد Elf در رده سوم قرار دارد. همچنین به نظر می‌رسد نژاد Githyanki کمترین محبوبیت میان بازیکنان در زمان ساخت کارکتر را به خود اختصاص داده است.

در زمینه کلاس‌ها، Paladin از همه محبوب‌تر بوده است و پس از آن Sorceror و Warlock قرار دارند. همچنین بازیکنان از سه کلاس Monk ،Druid و Cleric کمترین استقبال را داشته‌اند. حدود ۹۳ درصد از همه بازیکنان در زمان عرضه، تصمیم به ساخت شخصیت خاص خود گرفتند و تنها ۷ درصد یکی از شخصیت‌های اصلی بازی را انتخاب کردند که از میان آن‌ها Gale محبوب‌ترین به شمار می‌آید و پس از آن Karlach و Astarion قرار دارند. همچنین Lae’zel در میان شخصیت‌های اصلی قابل انتخاب، کم‌ترین محبوبیت را داشته است.

قهرمان بازی Baldur’s Gate 3 در حال نگاه کردن به جمعیت شهر

در ادامه استودیو لارین جزئیات بیشتری در مورد تجربه بازی Baldur’s Gate 3 به اشتراک گذاشته است. برای مثال در زمان یک دوراهی اخلاقی در مراحل ابتدایی بازی، حدود ۶۵.۱ درصد بازیکنان گزینه خوب و سایرین گزینه بد را انتخاب کرده‌اند. تاکنون ۷۵۰ هزار بازیکن، سگ Scratch را اهلی کرده‌اند و میزان استفاده از طلسم‌های Speak With Dead و Speak With Animals به ترتیب ۱.۴ و ۲.۴ میلیون بار بوده است.

لارین در پایان اعلام کرد تنها ۳۶۸ بازیکن موفق شده‌اند بازی Baldur’s Gate 3 را در هفته اول عرضه آن به اتمام برسانند. از سوی دیگر بازیکنان مجموعا ۸۸ سال را در بخش خلق شخصیت‌های بازی گذرانده‌اند؛ به طوری که حدود ۱۰ درصد از بازیکنان حداقل یک ساعت را با سیستم خلق و سفارشی‌سازی شخصیت سرگرم بوده‌اند.

بازی Baldur’s Gate 3 هم‌اکنون روی کامپیوتر عرضه شده است و در تاریخ ۱۵ شهریور (۶ سپتامبر) امسال روی پلی استیشن 5 منتشر می‌شود.

نظر شما درباره جدیدترین اخبار بازی Baldur’s Gate 3 چیست؟ آن را با تیم واران گیم و سایر کاربرها در میان بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *