اخبار بازی

بازی Quantum Error برای PS4 عرضه نمی‌شود

استودیو TeamKill Media با انتشار یک توئیت اعلام کرد که بازی Quantum Error برای PS4 عرضه نمی‌شود. سازندگان دلیل لغو شدن نسخه PS4 را محدودیت سخت افزاری این کنسول اعلام کردند. به گفته آن‌ها بخش‌های زیادی از بازی باید دانگرید می‌شد. برای اطلاغ از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با واران گیم همراه باشید.

استودیو TeamKill Media از زمان معرفی بازی Quantum Error بارها و بارها اعلام کرده که این بازی را حول سخت افزار کنسول پلی استیشن ۵ و به طور مشخص‌تر حول SSD این کنسول می‌سازد. همین مسئله باعث شد برای بسیاری این پرسش مطرح شود که تیم سازنده چگونه می‌خواهد این بازی را برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه کنند. بویژه اینکه آن‌ها مدت پیش اعلام کردند که نسخه ایکس باکس سری ایکس/اس بازی با تاخیر نسبت به نسخه PS5 و PC منتشر می‌شود زیرا که SSD این دو کنسول سرعت SSD پلی استیشن ۵ را ندارند. ظاهرا تیم سازنده نیز به این نتیجه رسیده که امکان عرضه نسخه نسل هشتمی بازی وجود ندارد.

استودیو TeamKill Media با انتشار یک توئیت اعلام کرد که بازی Quantum Error برای PS4 عرضه نمی‌شود. سازندگان دلیل لغو شدن نسخه PS4 را محدودیت سخت افزاری این کنسول اعلام کردند. در مدت توئیت آن‌ها آمده است که تیم سازنده امیدوار بوده بتواند بازی را بالاخره روی PS4 اجرا کند اما، برای این کار باید بسیاری از بخش‌های بازی نظیرز نورپردازی‌ها و بافت‌های بازی با دانگرید مواجه می‌شد تا این بازی روی پلی استیشن ۴ اجرار شود. سازندگان می‌گویند دستاورد فنی آن‌‎ها با نسخه پلی استیشن ۵ به قدری بالا است که نسخه نسل هشتمی به هیچ عنوان نمی‌توانست در سطح آن ظاهر شود و آن‌ها دوست ندارند تا این حد بازی خود را پایین بیاورند.

بازی کوآنتوم ارور قرار است اوایل سال ۲۰۲۴ برای پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر شود. نسخه ایکس باکس سری ایکس/اس با تاخیر نسبت به این دو نسخه منتشر می‌شود.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *