اخبار بازی

امکان تجربه آزمایشی بازی The Witcher 3 برای مشترکین پلی استیشن پلاس پریمیوم

کاربران سطح پریمیوم سرویس اشتراکی پلی استیشن پلاس قادر هستند از امروز یکی از بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی تاریخ ویدیوگیم را چهار ساعت به‌صورت آزمایشی تجربه کنند.

سری بازی‌های ویچر نامی آشنا برای طرفداران سبک نقش‌آفرینی است؛ مجموعه‌ای که نسخه سوم آن توانست موفقیت‌های کم‌نظیری را برای استودیو بازی‌سازی سی دی پراجکت رد به ارمغان بیاورد.

بازی The Witcher 3 در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد. اثر موردنظر موفق شد جایزه بهترین بازی سال را از جانب مراسم گیم اواردز سال ۲۰۱۵ میلادی دریافت کند. حال در جریان جدیدترین اخبار دنیای بازی، مشترکین سطح پریمیوم سرویس Playstation Plus می‌توانند بازی ویچر ۳ را به مدت چهار ساعت بدون خرید آن تجربه کنند. امکان تجربه‌ی آزمایشی بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم روی پلی استیشن ۴ و هم روی پلی استیشن ۵ در دسترس است.

سرویس پلی استیشن پلاس کالکشن

با‌این حال باید گفت با تجربه‌ی چهارساعته ویچر ۳ نمی‌توان دید کلی و کاملی از این اثر داشت. روایت قصه گرالت و ماجراجویی این شخصیت به‌راحتی بیش از ۱۰۰ ساعت از وقت بسیاری از گیمرها را گرفته است. این اثر طولانی وسعت زیادی دارد و به‌عنوان یکی از به‌یادماندنی‌ترین آثار نقش آفرینی تاریخ ویدیو گیم شناخته می‌شود.

کاربران در صورت لذت بردن از تجربه‌ی آزمایشی می‌توانند نسخه‌ی کامل را بخرند و تجربه‌ی بازی را از Save خود ادامه دهند. نسخه نسل هشتمی این بازی می‌تواند به‌صورت رایگان برای کنسول پلی استیشن ۵ ارتقا پیدا کند.

نظر شما عزیزان چیست؟‌ آیا این بازی را تجربه کرده‌اید؟ دیدگاه‌های خود را در مورد آخرین اخبار بازی با واران گیم و سایر کاربرها به اشتراک بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *