اخبار بازی

سقوط نمرات کاربران به Diablo 4 پس از انتشار آخرین پچ بازی

پس از نارضایتی بازیکنان از آخرین پچ Diablo 4، نمرات کاربران این بازی در وبسایت متاکریتیک شدیدا کاهش یافته است.

بازیکنان Diablo 4 از آخرین پچ این بازی اکشن نقش‌آفرینی رضایت ندارند. زیرا بازی را از برخی جهات کلیدی به اصطلاح نرف کرد یا قدرت آن‌ها را کاهش داد؛ از مواردی مثل دمیج آسیب‌پذیری و دمیج حیاتی (Critical) تا میزان XP دریافتی از هیولاهای سطح بالاتر. کاربران نمی‌توانند در وبسایت بتل دات نت نظرات خود را ثبت کنند. در نتیجه آن‌ها بخش نمرات کاربران بازی در وبسایت متاکریتیک را مورد هدف قرار داده‌اند.

در زمان نگارش مطلب، روی پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی، یوزر اسکور بازی به ۲.۵ و ۲.۸ کاهش یافته است. نمره مردمی نسخه ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس هم معادل ۴.۲ است. حتی نسخه‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 هم از این نمرات در امان نبودند و میانگین نمرات ثبت‌شده‌ی کاربرها برای این دو نسخه معادل ۴.۴ و ۴.۰ است. درست است که برخی افراد در حال ترول کردن هستند، اما در ساب‌ردیت دیابلو ۴ و فروم‌های رسمی هم میزان زیادی نارضایتی دیده می‌شود.

گفتنی است سیزن اول بازی با نام Season of the Malignant از ساعت ۲۰:۳۰ دیشب شروع شد. امروز هم سازندگان در برنامه Campfire Chat درباره تغییرات صحبت خواهند کرد. در این بین حذف الزامات سطحی World Tiers لول ۳ و ۴ و رفع کاهش نرخ Aberrant Cinders در Helltides به‌خاطر یک باگ، از موارد تاییدشده برای آپدیت هات‌فیکس بعدی هستند.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *