اخبار بازی

تصویر جدید از ونوم در بازی Marvel’s Spider-Man 2 پلی استیشن 5

اینسامنیاک گیمز تصویر جدیدی از شخصیت ونوم در بازی Marvel’s Spider-Man 2 کنسول PS5 را با بازیکنان به اشتراک گذاشت.

استودیو اینسامنیاک گیمز با انتشار تصویر جدید از ونوم بازی Marvel’s Spider-Man 2، نگاه تازه‌ای از این شخصیت شرور را تقدیم هواداران کرده است. این تصویر به‌طور اختصاصی ازطریق مجله Entertainment Weekly پخش شد که با توسعه‌دهندگان اینسامنیاک گیمز قبل از نمایش مهم بازی در کامیک‌ کان پیش رو مصاحبه کوتاهی داشته است.

همان‌طور که قبلا اعلام شد تونی تاد، بازیگر فیلم Candyman، وظیفه‌ی صداپیشگی ونوم در دنباله Marvel’s Spider-Man را بر عهده دارد. در همین راستا برایان اینتیهار، کارگردان خلاق اینسامنیاک گیمز، در مصاحبه با اینترتینمنت ویکلی توضیح داد که انتخاب تونی تاد جهت صداپیشگی ونوم را تا جایی که ممکن بود به تعویق انداخت. چرا که برای سپردن این نقش به یک بازیگر مناسب بسیار نگران بود.

این کارگردان در ادامه افزود: «ما می‌دانستیم که در این‌باره گمانه‌زنی‌های زیادی می‌شود و بسیاری از مردم در مورد آن نظرات مختلفی خواهند داد. خوشبختانه تونی تاد در آن زمان تصمیم گرفت یک تست صدای ضبط‌شده را برای اینسامنیاک گیمز ارسال کند. درنهایت تونی توانست هر چیزی را که با رفتار پیتر پارکر تفاوت داشت، به‌طور کامل اجرا کند؛ از از جمله احساس قدرت، احساس ترس یا تنش».

تصویر هنری از ونوم در بازی Marvel’s Spider-Man 2

در ادامه این مصاحبه جاسیندا چو، کارگردان ارشد هنری بازی مرد عنکبوتی ۲ در مورد طراحی بصری شخصیت ونوم گفت: «یکی از چالش‌هایی که در طول تولید با آن مواجه شدیم، مربوط‌به میزان و نحوه صحبت کردن ونوم در جریان بازی بود. به یاد دارم که در اوایل پروژه درگیر طراحی مفاهیم مختلفی بودیم و سؤال‌هایی از جمله اینکه آیا ونوم لب دارد؟ آیا او می‌تواند بخندد یا فقط لبخند می‌زند؟ آیا او اخم می‌کند؟ موارد مشابه دیگری را پیش روی خود داشتیم. طراحی بصری این شخصیت به مانند یک مرز باریک بین ترسناک بودن و حس تهدیدکنندگی بود که به نظرم با پروژه مرتبط است».

اینتیهار و چو به همراه سایر توسعه‌دهندگان و بازیگران اصلی بازی Marvel’s Spider-Man 2، میزبان پنلی اختصاصی در کامیک کان سن دیگو هستند. استودیو اینسامنیاک گیمز اولین ویدیو از گیم‌پلی این بازی موردانتظار را در ماه مه پخش کرد که در آن یکی از شخصیت‌های شرور بازی به نام Kraven the Hunter را دیدیم. در ادامه شرکت سونی اعلام کرد این بازی انحصاری در تاریخ ۲۸ مهر ۱۴۰۲ (۲۰ اکتبر ۲۰۲۳) روی کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

شما می‌توانید نظرات خود درباره جدیدترین اخبار بازی Marvel’s Spider-Man 2 را با ما و سایر کاربرها در میان بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *