اخبار بازی

تایید اجرای بازی Remnant 2 روی کنسول‌ها با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه

رئیس استودیو گان‌فایر گیمز در حساب کاربری توییتر خود تایید کرده که بازی Remnant 2 روی کنسول‌ها دارای حالت Performance است.

در جریان رویداد The Game Awards 2022 بود که بازی Remnant 2 معرفی شد. Remnant 2 یک بازی تیراندازی لوت محور است که توسط استودیو گان‌فایر گیمز (Gunfire Games) در دست توسعه بوده و در تاریخ سه مرداد (۲۵ ژوئیه) برای کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه می‌شود. البته خریداران نسخه آلتیمیت بازی، سه روز زودتر به Remnant 2 دسترسی پیدا خواهند کرد.

از آن‌جایی که معمولا بازی‌های توسعه یافته روی کنسول‌های نسل نهمی دارای حالت اجرایی مخصوص برای رزولوشن یا نرخ فریم بهتر هستند، این دغدغه هم وجود دارد که آیا Remnant 2 ساختار مشابهی دارد یا کاربران کنسولی تنها با نرخ ۳۰ فریم برثانیه قادر به تجربه بازی هستند؟ این در حالی است که اخیرا دیوید آدامز، رئیس استودیو گان‌فایر گیمز، در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده بود تا کاربران سؤال‌های خود از بازی Remnant 2 را پرسیده و به‌صورت دلخواه از میان‌ آن‌ها سوالات مدنظر را انتخاب کرده و جواب می‌دهد.

ازاین‌رو دیوید آدامس درکنار مواردی مثل گزینه خاموش کردن Motion Blur یا برنامه‌های استودیو برای محتویات پس از عرضه، رسما اعلام کرد که کاربران کنسولی قادر به استفاده از حالت پرفورمنس هستند. به‌عبارتی کاربران به‌واسطه حالت پرفورمنس می‌توانند Remnant 2 را با نرخ ۶۰ فریم برثانیه تجربه کنند. وی دراین‌باره می‌گوید «بله. یک حالت ۶۰ فریم برثانیه پرفورمنس برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 درنظر گرفته شده است. شاید در شرایط خاص افت داشته باشد، اما در حالت کالی یک تجربه بسیار روان را ارائه می‌دهد.»

نظر شما کاربران واران گیم دراین‌باره چیست؟ آیا نسخه اول Remnant 2 با نام Remnant: From the Ashes را تجربه کرده‌اید؟

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *