اخبار بازی

وجود رنگ های متفاوت برای بیشتر لباس ها در بازی Marvel’s Spider-Man 2

یکی از سازندگان بازی Marvel’s Spider-Man 2 می‌گوید امکان انتخاب رنگ برای بیشتر لباس‌های موجود در این بازی وجود دارد.

هر دو بازی Marvel’s Spider-Man و اسپایدرمن: مایلز مورالس تنوع مناسبی از لباس‌ها داشتند و این امر در بازی Marvel’s Spider-Man 2 هم پابرجا خواهد بود. درواقع نه‌تنها می‌توانید لباس‌های متفاوتی انتخاب کنید، بلکه رنگ و سبک متفاوتی هم برای اکثر این لباس‌ها وجود خواهند داشت. در مصاحبه‌ای در وبسایت مارول، برایان اینتیهار، کارگردان خلاق بازی اعلام کرد بیشتر لباس‌های درون بازی امکانات شخصی‌سازی جدیدی خواهند داشت و انواع رنگ‌ها قابل انتخاب هستند.

او گفت: «برای بیشتر لباس‌ها، این تنوع رنگ را داریم که قابلیت جدیدی در شخصی‌سازی است. پس یک لباس آزاد می‌کنید، اما انواع متفاوت آن را هم به‌دست می‌آورید. پس می‌خواهیم مطمئن شویم به درون مواردی مثل فوتو مد برویم. وقتی مردم موارد را به‌صورت آنلاین به‌اشتراک بگذارند، یگانگی خاصی وجود خواهد داشت».

البته هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست این اکثریت لباس‌ها چه‌ دامنه‌ای را دربر می‌گیرد. برای مثال آیا لباس سیمبیوت پیتر هم رنگ‌های متفاوتی دارد؟ همچنین گفتنی است ۱۰ لباس مخصوص هم برای خریداران دو نسخه دیلاکس و کالکتور وجود خواهند داشت که بازیکنان نسخه معمولی امکان دسترسی به آن‌ها را ندارند.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 در روز ۲۸ مهر (۲۰ اکتبر) برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *