اخبار بازی

مدت زمان شوکیس کپکام حدودا 36 دقیقه است

بر اساس اطلاعیه‌ای که اخیرا منتشر شده مدت زمان شوکیس کپکام حدودا ۳۶ است و قرار است در طی این مدت، اطلاعات جدیدی از آخرین محصولات شرکت منتشر شود. لاین آپ این برنامه طی روز‌های آتی مشخص می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با واران گیم همراه باشید.

از مدت‌ها قبل طرفداران و مخاطبان صنعت بازی‌های ویدیویی برای فرارسیدن ماه ژوئن و آغاز رویدادهای رنگارنگ و بزرگی که قرار است در این ماه برگزار شود، هیجان داشتند و لحظه شماری می‌کردند. مدتی از برگزاری شوکیس پلی استیشن می‌گذرد و امشب رویداد Summer Game Fest به میزبانی آقای جف کیلی برگزار خواهد شد. در این میان اخیرا کپکام خبر از برپایی رویداد اختصاصی خود داده است تا بدین ترتیب مجموعع ناشران و بازی‌های ماه ژوئن وسیع‌تر از قبل شود. مشخصا برای طرفداران این پرسش مطرح است که چه انتظاراتی می‌توان از این رویداد داشت.

برای شروع باید گفت مدت زمان شوکیس کپکام حدودا ۳۶ دقیقه است و در این مدت قرار است اخبار و اطلاعات تازه‌ای درباره آخرین پروژه‌های این شرکت منتشر شود. هنوز مشخص نیست کدام عناوین در این رویداد حضور دارند اما، لاین آپ دقیق برنامه طی روز‌های آتی مشخص می‌شود اما، تا کنون حضور دو بازی Ghost Trick: Phantom Detective و Exoprimal رسما تایید شده است. شاید تاریخ دقیق انتشار حالت VR ریمیک بازی رزیدنت اویل ۴ نیز مشخص شود و بسته الحاقی Separate Ways که از مدت‌ها قبل شایعه تولید آن منتشر شده بود، ممکن است رسما معرفی شود. عنوان دیگری که حضور آن همچنان در هاله‌ای ابهام قرار دارد، بازی Pragmata است که اولین بار در سال ۲۰۲۰ برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی رونمایی شد و قرار است پیش از پایان سال ۲۰۲۳ روانه بازار شود.

شوکیس کپکام در روز سه شنبه بیست و سوم خرداد ماه (دوازده ژوئن) ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران برگزار می‌شود.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *