اخبار بازی

مایکروسافت بازه انتشار بازی Forza Motorsport را به طور ضمنی مشخص کرد

اکانت رسمی Microsoft Game Dev در توئیتر به صورت ضمنی اعلام کرد بازه انتشار بازی Forza Motorsport تابستان امسال است. این عنوان برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با واران گیم همراه باشید.

بازی فورتزا موتوراسپرت که به نوعی یک ریبوت از این این فرنچایز محبوب ریسینگ محسوب می‌شود، یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال میلادی جاری برای طرفداران ایکس باکس است. از یک سو آن‌ها سال ۲۰۲۲ از تجربه بازی‌های انحصاری بزرگ محروم بودند و از سوی دیگر این اولین بازی استودیو ترن ۱۰ در نسل نهم است و هواداران امیدوار هستند سازندگان از تمامی پتانسیل کنسول‌های نسل جدید بهره ببرند.

در جریان رویداد Xbox Games Showcase که خرداد ماه سال گذشته برگزار شد، مایکروسافت تابستان سال ۲۰۲۳ را به عنوان زمان انتشار بازی Forza Motorsport اعلام کرد اما، با گذر زمان به نظر می‎‌رسید سازندگان نتوانند به این زمان پایبند بماند. مایکروسافت در جریان رویداد Developer_Direct که اوایل سال ۲۰۲۳ برگزار شد، روی عرضه بازی در سال ۲۰۲۳ تاکید کرد اما، زمان مشخصی را ارائه نکرد. ظاهرا حال زمان عرضه حدودی بازی مشخص شده باشد.

اکانت رسمی Microsoft Game Dev در توئیتر به صورت ضمنی تابستان را به عنوان بازه انتشار بازی Forza Motorsport معرفی کرد. این اکانت در آخرین توئیت خود نوشت:”برای تابستان آماده‌اید؟” و در ادامه یک ایموجی اتومبیل نیز دیده می‌شود.

به عقیده بسیاری این توئیت به زمان انتشار بازی فورتزا موتوراسپرت اشاره دارد. هنوز این مسئله به صورت رسمی تایید نشده است. محصول جدید ترن ۱۰ برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *