اخبار بازی

حذف پشتیبانی نسخه‌های کامپیوتر RE2،Resident Evil 7 و RE3 از ری-تریسینگ

شرکت کپکام نسخه‌های بهبودیافته رزیدنت ایول ۲، ۳ و ۷ را به‌جای حذف نسخه‌های بدون ری-تریسینگ از دسترس خارج کرد.

شرکت Capcom اخیرا از حذف نسخه‌های بدون قابلیت ری-تریسینگ بازی Resident Evil 7، بازی Resident Evil 2 Remake و بازی Resident Evil 3 Remake در استیم خبر داد که باتوجه‌به واکنش‌های منفی بازیکن‌ها در سال گذشته بسیار عجیب به‌نظر می‌رسید. بااین‌حال اکنون کپکام بی‌سروصدا دست به کار شد و دقیقا برعکس عمل کرده است.

شرکت کپکام به‌جای حذف نسخه‌های دایرکت‌اکس ۱۱ بدون رهگیری پرتو رزیدنت ایول ۷، رزیدنت ایول ۲ و رزیدنت ایول ۳، نسخه‌های دایرکت‌اکس ۱۲ دارای ری-تریسینگ را حذف کرده است. بنابراین اکنون بازیکن‌ها تنها می‌توانند به تجربه نسخه‌های بهبودنیافته این بازی‌ها در استیم بپردازند. همان‌طور که رسانه Exputer اعلام کرد، این موضوع توسط تعدادی از گیمرها در انجمن‌های استیم بازی‌های RE7، RE2 Remake و RE3 Remake گزارش شده است.

نظر به اینکه شرکت کپکام حذف نسخه‌های بدون قابلیت ری-تریسینگ این بازی‌ها را تأیید کرده است، اما اشاره‌ای به تغییرات اخیر نداشت، این احتمال وجود دارد که این خطا در آینده نه‌چندان دور برطرف شود. بااین‌حال فعلا باید منتظر انتشار اطلاعات رسمی از سوی کپکام باشیم تا ببینیم که در آینده چه اتفاقی برای نسخه‌های استیم این آثار می‌افتد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *