اخبار بازی

اشاره آگهی‌های شغلی استودیو Hanger 13 به المان‌های مخفی‌کاری ومولتی‌پلیر Mafia 4

آگهی‌های شغلی تازه استودیو Hanger 13 به وجود عناصر مخفی‌کاری و مولتی‌پلیر در نسخه‌ی بعدی سری بازی مافیا اشاره دارند.

استودیو Hanger 13 آگهی‌های شغلی جدیدی را منتشر کرد که از وجود المان‌های مولتی‌پلیر لایو-سرویس در بازی معرفی‌نشده‌ی Mafia 4 خبر می‌دهند. این استودیو به‌دنبال جذب یک طراح ارشد سیستم برای کار در شهر برایتون کشور بریتانیا است که روی پروژه‌های AAA کار کرده باشد و ترجیحا در توسعه بازی‌های چندنفره و طراحی آثار لایو-سرویس تجربه داشته باشد. ضمنا شخص داوطلب باید با سیستم‌های اقتصادی و طراحی آن‌ها آشنا باشد.

سایر آگهی‌های شغلی به وجود مخفی‌کاری‌های درگیرکننده و چرخه‌ی مبارزات در نسخه بعدی بازی مافیا اشاره دارند که احتمالا به معنای نقش پررنگ‌تر مخفی‌کاری در بازی Mafia 4 نسبت‌به نسخه‌های قبلی مجموعه است. مدتی قبل استودیو هنگر ۱۳ یک آگهی شغلی دیگر برای سمت تهیه‌کننده اجرایی در لینکدین منتشر کرد که به جذب فردی جهت کمک به توسعه‌ی «یک مجموعه بازی کلیدی» اشاره داشت؛ اثری که به گمان بسیاری همان مجموعه مافیا است.

همان‌طور که قبلا گزارش شد، بازی Mafia 4 احتمالا در سیسیل جریان دارد و داستان سوءاستفاده‌های خانواده دون سالیری در اواخر قرن بیستم را به تصویر می‌کشد. ظاهرا این بازی شباهت بیشتری به دو نسخه اول مافیا دارد و خطی‌تر خواهد بود. بازی Mafia 3 به‌عنوان آخرین نسخه از مجموعه مافیا در سال ۲۰۱۶ منتشر شد؛ هرچند نسخه‌های بهبودیافته‌ی هر سه بازی Mafia در سال‌های گذشته روانه بازار شدند که از میان آن‌ها بازی مافیا ۱ بیشترین تغییرات را داشت.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *