اخبار بازی

اشاره آگهی شغلی استودیو Hangar 13 به آغاز پیش-تولید بازی Mafia 5

آگهی شغلی اخیر استودیو Hangar 13 نشان می‌دهد که این توسعه‌دهنده احتمالا برای پیش-تولید بازی مافیا ۵ آماده می‌شود.

سال گذشته استودیو Hangar 13 از شروع پروسه تولید نسخه بعدی بازی Mafia خبر داد، اما این توسعه‌دهنده احتمالا طرح‌ریزی برای آینده این مجموعه پرچم‌دار را نیز آغاز کرده است. در ماه می ۲۰۲۲ گزارش شد که استودیو هنگر ۱۳ به‌دنبال دریافت تأییدیه برای تولید نسخه پنجم است تا بلافاصله پس از انتشار مافیا ۴ به‌سراغ توسعه آن برود. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که احتمالا آگهی شغلی اخیر این استودیو از همین موضوع حکایت دارد.

آگهی شغلی انتشاریافته توسط Hangar 13 برای سمت تهیه‌کننده اجرایی در لینکدین بیان می‌کند که این استودیو به‌دنبال جذب فردی جهت کمک به توسعه «یک مجموعه بازی کلیدی» است. بسیاری بر این باورند که این مجموعه همان مافیا است. با استناد به این آگهی شغلی، شخص متقاضی «نقش حیاتی در ارائه موفقیت‌آمیز یک بازی برجسته تازه» و محتوای پس از عرضه آن ایفا می‌کند. جالب اینکه این فرد در «برنامه‌ریزی برای مجموعه بازی آتی» نقش دارد.

سال گذشته استودیو هنگر ۱۳ پس از لغو یک بازی جهان-باز معرفی‌نشده از یک مجموعه تازه به‌سراغ تعدیل نیرو رفت. پس از آن گزارش شد که این توسعه‌دهنده در پی دریافت چراغ سبز تولید چندین بازی از مجموعه مافیا به‌منظور جلوگیری از بروز مشکلات مشابه در آینده است. گویا بازی Mafia 4 با موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۵ توسعه می‌یابد که پیش‌درآمدی برای نسخه اول خواهد بود و وقایع آن در سیسیل، بزرگ‌ترین جزیره دریای مدیترانه رخ می‌دهد.

شایعاتی نیز مبنی‌بر کار استودیو Hangar 13 روی بازی Top Spin 5 به گوش می‌رسد که برای عرضه پیش از بازی مافیا ۴ در نظر گرفته شده است. البته این موضوع تابه‌حال از سوی استودیو هنگر ۱۳ تأیید یا تکذیب نشده است و طرفدارها باید زمان بیشتری را برای انتشار اطلاعات موثق در این‌باره منتظر بمانند.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *