اخبار بازی

بازی The Last of Us Part I تبدیل به ضعیف ترین بازی ناتی داگ از دیدگاه منتقدان شد

با توجه به میانگین نمراتی که از منتقدان مختلف در وبسایت متاکریتک منتشر شده، نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 با اختلاف تبدیل به ضعیف ترین بازی ناتی داگ از دیدگاه منتقدان شده است. علت اصلی این نمرات کم، ایرادات فنی بازی است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با واران گیم همراه باشید.

هفته گذشته نسخه PC ریمیک بازی لست آو آس که به نام The Last of Us Part 1 شناخته می‌شود، روانه بازار شد. با توجه به استقبال بسیار خوب مخاطبان PS5 از این ریمیک و همچنین موفقیت کم‌نظیر فصل اول سریال لست آو آس، انتظار می‌رفت نسخه PC بازی نیز یک عملکرد فوق العاده از نظر تجاری داشته باشد. با تمام این اوصاف به دلیل باگ‌ها و ایرادات فنی بازی و همچنین افت‌ فریم‌های متوالی، کاربران استیم به وضوح بازخوردهای منفی خود را به گوش سازندگان رساندند و منتقدان نیز کاملا با کاربران همسو هستند و با ثبت نمرات پایین برای این بازی، نارضایتی خود را نشان دادند.

در واقع باید گفت نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 تبدیل به ضعیف ترین بازی ناتی داگ از دیدگاه منتقدان شده است. این بازی با اختلاف حدودا ۲۰ امتیازی پایین‌تر از بازی Jak X: Combat Racing که پیشتر این لقب را یدک می‌کشید، قرار گرفته است. سازندگان در تلاش هستند با در اسرع وقت بازی را به یک شرایط پایدار برسانند. مطابق اطلاعیه ناتی داگ طی سه شنبه هفته جاری سومین آپدیت بازی عرضه می‌شود و یک آپدیت نسبتا بزرگ تا انتهای هفته منتشر می‌شود که قرار است طیف وسیعی از ایرادات را رفع کند.

بازی The Last of Us Part 1 هم اکنون برای پلتفرم‌های PS5 و PC در دسترس است.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *