اخبار بازی

روند ساخت Alan Wake 2 بزودی به پایان می‌رسد

در کنفرانس مالی اخیر استودیو فنلاندی رمدی، مدیرعامل این استودیو اعلام کرد روند ساخت Alan Wake 2 بزودی به پایان می‌رسد و این عنوان از ابتدا تا انتها قابل تجربه است. متاسفانه هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی مشخص نیست. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با واران گیم همراه باشید.

از زمان معرفی بازی آلن ویک ۲ تا کنون، سازندگان مانور تبلیغاتی زیادی روی این پروژه داده‌اند. کارگردان بازی می‌گوید این عنوان “زیبا‌ترین ساخته رمدی تا کنون” است و آن را “جاه طلبانه‌ترین پروژه تاریخ رمدی” می‌نامد. از یک سو انتظارات جامعه هواداران مجموعه و از سوی دیگر وعده‌های تیم سازنده سبب می‌شود توقعات از آلن ویک ۲ به قدری بالا رود که شاید سازندگان نتوانند این بازی را در زمان مقرر عرضه کنند و احتمال تعویق زمان انتشار قوت می‌گیرد. با این احوال رمدی می‌گوید روند توسعه بازی مطابق برنامه پیش می‌رود و بار دیگر روی این مسئله تاکید شد.

مدتی پیش گزارش مالی سال ۲۰۲۲ رمدی منتشر شد. در این گزارش آقای Tero Virtala، مدیرعامل استودیو می‌گوید آلن ویک ۲ هم اکنون از ابتدا تا انتها قابل بازی است و بزودی محتوای آن نهایی می‌شود و ادامه روند ساخت Alan Wake 2 تا عرضه، به رفع ایرادات و باگ‌ها فنی اختصاص می‌یابد. آقای Virtala همچنین پیشبینی می‌کند با نزدیک شدن زمان عرضه آلن ویک ۲، فروش ریمستر آلن ویک با رشد چشمگیری همراه شود و رمدی را به سود بالایی برساند.

البته همچنان زمان دقیق انتشار Alan Wake 2 مشخص نیست و طی سال ۲۰۲۳ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *