اخبار بازی

تمرکز تریلر گیم پلی بازی Lies of P روی نمایش مبارزات و کاوش

تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی اکشن نقش‌آفرینی Lies of P پخش شد که به نمایش مبارزات و کاوش در محیط می‌پردازد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو Round8 و شرکت Neowiz تریلر جدیدی از بازی اکشن نقش‌آفرینی Lies of P را با طرفدارها به اشتراک گذاشتند. این تریلر که در جریان رویداد IGN Fan Fest 2023 پخش شد، روی نمایش گیم‌پلی بازی تمرکز دارد و شما می‌توانید آن را در کانال یوتیوب رسانه آی‌جی‌اِن تماشا کنید.

این تریلر به‌طور اجمالی جابه‌جایی و کاوش در محیط بازی Lies of P را به نمایش در می‌آورد، اما مهم‌تر از آن نگاهی جامع به گیم‌پلی پرهیجان سولز-مانند آن دارد. این تریلر انواع سلاح‌های متنوع و حالت‌های تهاجمی و تدافعی دربرابر دشمنان معمولی و باس‌ها را نشان می‌دهد که بازیکن‌ها در طول مسیر از آن‌ها استفاده خواهند کرد.

بازی Lies of P در سال ۲۰۲۱ معرفی شد و با الهام از داستان کلاسیک پینوکیو ساخته می‌شود. این بازی که در شهر ویران کرات جریان دارد، ربات‌های متخاصم را در مقابل بازیکن‌ها قرار می‌دهد. بازی لایز آو پی تا حد زیادی از بازی‌های استودیو فرام‌سافتور نظیر مبارزات آثار Souls و زیبایی‌شناسی گوتیک Bloodborne تأثیر می‌پذیرد.

بازی اکشن نقش‌آفرینی Lies of P در زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۳ میلادی در دسترس کاربران پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *