اخبار بازی

عبور فروش GTA V از ۱۷۵ میلیون نسخه و Red Dead Redemption 2 از ۵۰ میلیون نسخه

در آخرین گزارش اعلام‌شده توسط شرکت تیک-تو اینتراکتیو آمار فروش دو بازی GTA V و Red Dead Redemption 2 و کل مجموعه آن‌ها اعلام شده است.

بااینکه بازی Marvel’s Midnight Suns نتوانست فروش موردانتظار شرکت تیک-تو اینتراکتیو را برآورده کند، اما باوجود عملکرد ضعیف‌تر از انتظارات بازی‌های جدید این شرکت، بازی‌های قدیمی‌تر آن همچنان با موفقیت ادامه‌دار به سوددهی برای تیک-تو ادامه می‌دهند. درواقع Grand Theft Auto V و Red Dead Redemeption 2، دو بازی به‌خصوص از این شرکت هستند که فروش بالای آن‌ها از زمان عرضه متوقف نشده است و این دو بازی راک‌استار توانسته‌اند آمار قابل‌توجهی از خود به‌جای بگذارند.

در آخرین گزارش مالی فصلی، تیک-تو اینتراکتیو اعلام کرد تا ۱۰ دی ۱۴۰۱ (۳۱ دسامبر ۲۰۲۲) بازی GTA V توانسته بیش از ۱۷۵ میلیون نسخه در سراسر جهان بفروشد و فروش کلی این مجموعه به ۳۹۵ میلیون رسیده است. این رقم برای بازی Red Dead Redemption 2 از مرز ۵۰ میلیون واحد عبور می‌کند و فروش کل مجموعه Red Dead Redemption رقم بیش‌ از هفتاد میلیون نسخه را ثبت کرده است.

درآخرین گزارش اعلام شده تا ۸ مهر (۳۰ سپتامبر) فروش بازی GTA V از ۱۷۰ میلیون نسخه گذر کرده بود و این عدد برای Red Dead Redemption 2 هم ۴۶ میلیون بود؛ پس می‌توان بااطمینان گفت در آخرین سه‌ماهه سپری‌شده این دو اثر فروشی چشم‌گیر داشته‌اند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *