اخبار بازی

درآمد ۲.۶ میلیون دلاری رویداد Games Done Quick امسال برای خیریه

با اعلام برگزارکنندگان رویداد Awesome Games Done Quick امسال، درآمد ۲.۶ میلیون دلاری برای خیریه به‌دست آمده است.

Games Done Quick یک رویداد اسپیدرانینگ به شمار می‌آید که توسط جامعه‌ی بازیکنان برگزار می‌شود. این رویداد که امسال تحت عنوان Awesome Games Done Quick 2023 برگزار شده بود، به‌تازگی به پایان رسید و طبق توییتی که برگزارکنندگان آن منتشر کرده‌اند، این رویداد در طول دوره‌ی برگزاری یک هفته‌ای خود توانست مبلغ ۲.۶ میلیون دلار برای امور خیریه جمع‌آوری کند.

برگزارکنندگان این رویداد که از ۸ تا ۱۵ ژانویه برگزار شد، قرار است مبلغ خیریه را که ازطریق کمک‌های بینندگان به‌دست آمده، به بنیاد پیشگیری از سرطان اهدا کنند. این رویداد به‌صورت کاملا آنلاین برگزار شد و شرکت‌کنندگان آن به‌دلیل وضعیت شیوع کرونا در محل برگزاری آن واقع در فلوریدا، در اتاق‌های جداگانه از یکدیگر قرار داشتند.

رویداد Awesome Games Done Quick امسال میزبان بازیکنان مختلف در چند دسته از بازی‌ها بود؛ بازی‌هایی همچون The Legend of Zelda: Breath of the Wild، یاکوزا کیوامی ،متال گیر سالید ۳: اسنیک ایتر، Cult of the Lamb و Half-Life: Alyx.

رویداد مهم بعدی Games Done Quick قرار است در ۲۸ مه ۲۰۲۳ (۷ خرداد ۱۴۰۲) آغاز شود و تا ۴ ژوئن (۱۴ خرداد) ادامه خواهد داشت. فهرست بازی‌ها و برنامه‌ی این رویداد در تابستان پیش رو هنوز اعلام نشده است.

شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی جدیدترین اخبار بازی را با تیم واران گیم و سایر کاربرها در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *