اخبار بازی

عبور فروش بازی Deep Rock Galactic از ۵.۵ میلیون نسخه

بازی کو-آپ شوتر Deep Rock Galactic در سال ۲۰۲۲ بیش از ۲.۳ میلیون نسخه فروش داشت.

در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که بازی Deep Rock Galactic در سال ۲۰۲۲ عملکرد خوبی در زمینه تجاری را به ثبت رساند. استودیو Ghost Ship Games با انتشار یک پست در استیم اعلام کرد که این بازی کو-آپ شوتر در مجموع تا امروز بیش از ۵.۵ میلیون نسخه در تمام پلتفرم‌ها فروخته است. فروش بیش از ۲.۳ میلیون نسخه از بازی، حاصل عملکرد قابل‌توجه آن طی سال ۲۰۲۲ میلادی است.

بازیکن‌ها طی سال به‌طور متوسط ۴۲ ساعت و ۴۵ دقیقه را صرف تجربه‌ی بازی Deep Rock Galactic کردند و از زمان انتشار بازی در سال ۲۰۱۸ در مجموع ۲۵ هزار و ۶۹۱ سال در این ویدیوگیم حضور داشتند. بالغ‌بر ۵۰۶ هزار و ۹۲۹ گیمر نیز بیش از ۱۰۰ ساعت مشغول تجربه‌ی این بازی کو-آپ شوتر بودند. بازی دیپ راک گالاتیک در ژانویه‌ی ۲۰۲۲ به‌شکل رایگان در دسترس کاربران سرویس پلی استیشن پلاس قرار گرفت که ۹.۵ میلیون بازیکن آن را دریافت کردند.

سال گذشته بیش از ۷۵۰ هزار بازیکن ازطریق ایکس باکس به تجربه‌ی بازی Deep Rock Galactic پرداختند، اما معلوم نیست که چند درصد از آن‌ها با سرویس گیم پس به سراغ‌ تجربه‌ی آن رفتند. آسیب ناشی از سقوط به‌عنوان اولین علت مرگ گیمرها اعلام شده است و پس از آن Glyphid Grunts و شلیک به خودی، بیشترین آمار را دارند.

درحال‌حاضر بازی Deep Rock Galactic در اواسط فصل سوم قرار دارد که با احتمال وقوع بارش شهابی در طول مأموریت‌ها همراه است. هر یک از فصل‌های بازی حدود ۶ ماه به طول می‌انجامند. بنابراین در ماه آوریل (فروردین/اردیبهشت ۱۴۰۲) باید منتظر آغاز فصل ۴ بود که ویژگی‌های جدیدی را در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌دهد.

آمار و ارقام بازی Deep Rock Galactic در سال ۲۰۲۲

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *