اخبار بازی

انتشار بازی های Gran Turismo 7 و Beat Saber برای PSVR2

جیم رایان، رئیس بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی در نمایشگاه CES از انتشار دو بازی Gran Turismo 7 و Beat Saber برای هدست پلی استیشن VR2 خبر داد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که بازی Gran Turismo 7 و بازی Beat Saber برای هدست پلی استیشن VR2 منتشر می‌شوند. جیم رایان، رئیس و مدیرعامل بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی در نمایشگاه CES اعلام کرد که نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی گرن توریسمو ۷ در زمان عرضه هدست PSVR2 با یک آپدیت رایگان در اختیار بازیکن‌ها قرار می‌گیرد. درحال‌حاضر مشخص نیست که بازی Beat Saber چه زمانی به جدیدترین هدست واقعیت مجازی سونی راه می‌یابد.

جیم رایان اعلام کرد که بیش از ۳۰ بازی برای انتشار در روز عرضه‌ی پلی استیشن وی‌آر۲ مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارند. شرکت سونی سال گذشته اظهار داشت که بیش از ۲۰ بازی را برای روز عرضه این هدست وافعیت مجازی آماده می‌کند. با اینکه کاربران PSVR2 قادر به تجربه‌ی بازی‌های اولین هدست پلی استیشن وی‌آر نخواهند بود، سونی کارهای زیادی برای ارائه‌ی آن با تعداد قابل توجی از بازی‌ها به مخاطب را انجام داده است.

پلی استیشن VR2 در تاریخ ۲۲ فوریه‌ی ۲۰۲۳ (۳اسفند ۱۴۰۱) با قیمت ۵۴۹.۹۹ دلار روانه بازار خواهد شد و شامل هدست PSVR2، کنترلرهای Sense و هدفون استریو می‌شود. طرفدارها می‌توانند با مبلغ ۵۹۹.۹۹ دلار باندل این هدست را خریداری کنند که شامل یک کد برای دانلود بازی Horizon Call of the Mountain از فروشگاه پلی استیشن است. علاوه‌براین می‌توان با مبلغ ۴۹.۹۹ دلار پایه شارژر کنترلرهای سنس را تهیه کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *